VTEK nepritarė Etikos komisijos išvadoms dėl D. PaulauskoK. Putelio nuotr.

VTEK nepritarė Etikos komisijos išvadoms dėl D. Paulausko

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jonavos rajono savivaldybės tarybos nario Dainiaus Paulausko elgesio. Bus aiškinamasi, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. VTEK tyrimą pradėjo nepritarusi Jonavos rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijosatlikto tyrimo išvadai.

Kauno apskrities kelių policijai vadovaus V. Lukošius
Jonaviečiai svečiams siūlo ramią ir jaukią nakvynę
Institucijos mokosi saugoti vaiko teises kartu

Kaip teigiama VTEK posėdžio ataskaitoje, bus tiriamos aplinkybės, kai D. Paulauskas balsavo šios savivaldybės tarybos Kaimo reikalų komiteto posėdyje svarstant klausimą dėl Užusalių seniūnijos pateikto 2018 metais Kaimo priežiūros ir plėtos programos lėšomis remontuojamų objektų sąrašo, kuriame įtraukta ir gatvės atkarpa, kurioje gyvena pats D. Paulauskas. Šioje atkarpoje numatoma nauja statyba, įrengiant asfaltbetonio dangą.

„Naujienos“ sausio 20 dieną jau rašė, kad sausio 17 dieną Jonavos rajono savivaldybės Etikos komisija rinkosi į posėdį, kurio metu nagrinėjo Užusalių kaimo Alksnių gatvės gyventojų skundą dėl rajono Savivaldybės tarybos nario D. Paulausko galimo viešųjų ir privačių interesų konflikto, balsuojant už
Kalnėnų k. (Užusalių sen.) Liepų gatvės asfaltavimo darbus. Esą vyras gyvena šioje gatvėje ir, balsuodamas už jos asfaltavimą, galėjo siekti asmeninės naudos.

Plačiau apie tai buvo rašyta čia

KOMENTARAI