Visi švęskime Jonavos miesto gimtadienį!Pasak J. Driukienės, Jonavos miesto gimtadienis suteiks daugybę nepakartojamų įspūdžių ir mažiems, ir dideliems šventės dalyviams. Indrės Darelaitės nuotr.

Visi švęskime Jonavos miesto gimtadienį!

Miesto šventė „Mes mylim Jonavą!“ vyks rugpjūčio 2–4 dienomis ir stebins visus jonaviečius įvairiomis pramogomis bei dovanomis.

„Achema“: SGD terminalo mokesčio sumažinimas padėtų atsiskaityti su darbuotojais
Užburiantis Tatrų kalnų grožis – visai šalia
Gyventojai aktyviai deklaruoja pajamas ir turtą

Rugpjūčio 2–8 d. Kultūros centro Meno galerijoje duris atveria fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“. Paroda yra skirta naujam Mariaus Jovaišos nuotraukų albumui „Neregėta Lietuva“, kuris pasirodys tik rudenį, tad jonaviečiai pirmieji turės galimybę susipažinti su būsimojo leidinio nuotraukomis.

Svarbu paminėti ir rugpjūčio 3 d. Krašto muziejuje veiksiančią parodą „Senoji Jonava“, kuri lankytojus džiugins neregėtais senosios Jonavos vaizdais net iki rugsėjo pabaigos.

Rugpjūčio 3-iąją linksmos pramogos pakvies mažuosius jonaviečius. 10 val. Rimkų mikrorajone, tarp Chemikų g. 66 ir 72 namų, vyks vaikų žaidimų aikštelės atidarymas, kuriame visus linksmins Pepė, bus organizuojami muzikiniai žaidimai, užduočių ratas, pučiami dideli muilo burbulai. Taigi laukiame vaikučių ir jų tėvelių.

Tą pačią dieną priešais Kultūros centrą nuo 15 val. kviečiame į akciją „Piešiu Jonavą“.

Tos dienos vakaras kiek bus santūresnis – Panerių g., prie memorialo rezistencijos aukoms atminti, vyks  paminklo Jonavos krašto kovotojams už Lietuvos nepriklausomybę atidengimas.

Išaušus kitai dienai, rugpjūčio 4-ajai, nuo pat ryto iki vėlaus vakaro aktyviai švęsime miesto gimtadienį. Nuo 9 val. Sporto arenoje veiks tarptautinė kačių paroda. 9–11 val. aktyvūs jonaviečiai kviečiami į interaktyvų žaidimą „Pažink Jonavą aktyviai“. Jo startas ir registracija vyks Krašto muziejuje, o laimėtojų laukia prizai.

Nuo 10 val. prie miesto laikrodžio šurmuliuos ne tik „Auksarankių turgelis“, kuriame bus galima įsigyti įvairių rankdarbių, bet visai šalia, prie fontanų, vyks įvairūs sportiniai užsiėmimai: apšilimas, treniruotės „Kangoo Jumps“, „Pound fit“, folkmankšta, gatvės šokių pamoka, o parkelyje prie Meno mokyklos – pilatesas ir kalanetika.

Nuo 11 val. Joninių slėnyje prasidės šeimų piknikas. Tai bus tikra renginių įvairovės bomba visai šeimai: jonaviečių laukia šeimų protmūšis „Tai bent šeimynėlė“, programa „Mokslinis šou atradėjas“, smiginio varžybos, virvės traukimas, zoologijos sodo edukacijos „Vėžliai“ ir „Apie vabzdžių gyvenimą“, kinologų klubo pasirodymas ir Lietuvos Respublikos muitinės kinologų edukacinė programa, šeimų varžybos „Aplenk vėją“, spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Ropė“, putų šou, „Atviruko Milžino“ Jonavai piešimas, Krašto muziejaus edukacinė programa vaikams, stalo žaidimų kampelis, animatoriai, mini varžybos ir konkursai, „burbuliatorius“, liaudies žaidimų kampelis, gelbėjimo tarnybų, mokyklų, neformaliojo švietimo ir vaikų užimtumo organizatorių veiklos pristatymai atskirose erdvėse.

Sportui neabejingus miestiečius kviesime į įvairius užsiėmimus. Jų  mieste bus išties gausu: 10 val. stadione vyks paplūdimio tinklinis, 12 val. aikštelėje prie Sporto arenos – „Sintek“ krepšinis 3×3, taip pat 268 bėgimas kuo įvairesnėmis priemonėmis (riedučiais, paspirtukais, riedlentėmis), 13 val. stadione – futbolo varžybos tarp „Jonavos“ ir „Stumbro“ (Kaunas) komandų.

Tradiciškai Joninių slėnyje šurmuliuos prekybinė mugė, o 18 val. prasidės šventinė įmonių ir organizacijų eisena Žeimių, Vasario 16-osios ir Sodų gatvėmis. Maloniai kviečiame visus jonaviečius ne tik eiti kartu, bet ir aplodismentais, ovacijomis bei šūksniais palaikyti visus dalyvius.

Šventę vainikuos vakaro koncertas „Mes mylim Jonavą“, kurį pradės grupė „La Forza“ su trimis nuostabiomis atlikėjomis: Vaida Genyte, Renata Norvile ir Neringa Nekrašiūte. Programą tęs grupės „Lemon Joy“ ir „Naktinės personos“. Vakarą ves ir vakarine diskoteka visus šokti privers „Radistai“.

Koncerte netruks ir staig­menų: 19 val. prekybos tinklas „Lidl“ jonaviečiams išdalins 1000 nemokamų ledų porcijų, vyks apdovanojimai „Sukurta Jonavoje“, koncertuos Jonavos atlikėjai, galiausiai visi mėgausimės fejerverkų festivalio „Fejerija“ programa.

Tikimės, kad 268-asis Jonavos miesto gimtadienis visiems suteiks tik gerų emocijų, kuriomis norėsis dalytis ir po šventės!

Jolita DRIUKIENĖ, Jonavos kultūros centro renginių režisierė

Mieli jonaviečiai!

Tam, kad Jonavos miesto šventė vyktų sklandžiai ir nesukeltų nemalonių netikėtumų, iš anksto informuojame, jog:

nuo rugpjūčio 3 d. vakaro iki pat šventės pabaigos bus draudžiama statyti transporto priemones Sodų ir S. Ilgūno g.; rekomenduojama į šventę vykti pėsčiomis ar viešuoju transportu, o prireikus automobilius parkuoti Jonavos sporto arenos, Kultūros centro, miesto stadiono aikštelėse; šventės vietoje bus draudžiama ne tik prekiauti, bet ir vartoti alkoholinius gėrimus; šventės vietoje iki 1 val. nakties bus naudojama galinga garso aparatūra.

Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir linkime džiaugtis švente „Mes mylim Jonavą!“

 

KOMENTARAI