Virvės traukikai sezoną pradėjo pergalėmisJonavos virvės traukimo sporto klubo „Gekonas“ komanda. Autoriaus nuotr.

Virvės traukikai sezoną pradėjo pergalėmis

Pastaruoju metu puikius rezultatus demonstruojantis Jonavos sporto klubas „Gekonas“ (prezidentas Domas Urnikis) sėkmingai pasirodė Latvijoje vykusiame šios šalies virvės traukimo čempionato pirmajame etape.

Paskelbti pretendentai tapti geriausiais Jonavos metų sportininkais
Jonavos „Lietava“ laukia kovų trečiojoje lygoje
Lyderiai dalinosi įspūdingas pergales

„Savaitgalis buvo sunkus, bet rezultatas – puikus, – po varžybų kalbėjo klubo vadovas ir komandos narys D. Urnikis. – Visos kovos buvo labai permainingos. Įgūdžiai, treniruočių ciklas ir komandos narių kovingumas leido turnyrinėje lentelėje už savęs palikti pajėgias latvių „Saldus“ ir „Ozoli“ komandas.“

SK „Gekonas“ komanda Mix 600 (4×4) kategorijoje, kuri atitinka tarptautinius reikalavimus, iškovojo puikią pergalę ir tapo šios rungties nugalėtoja.

Jonavos virvės traukikai jau antrus metus iš eilės dalyvavo dar vienoje rungtyje – „Latviškas Mix“. Tai iš esmės labai panaši kategorija į Mix 600, nes jos svorio limitas taip pat 600 kg, tačiau nėra lyties ir traukikų skaičiaus apribojimų. Latvijoje labai populiarios 7 vyrų, kurių bendras svoris siekia 600 kg, komandos. Šiais metais latvišką „Saldus“ rinktinę sudarė net 10 „lengvų“ traukikų. Nors jonaviečiams tai buvo rimtas iššūkis, bet jie įveikė varžovus. „Gekono“ ekipa pakeliui į finalą „sudorojo“ ir dvi šeimininkų komandas iš Rygos. Finale jonaviečiai susitiko su Ventspilio „Velkonis“ klubu ir po permainingos kovos pripažino jų pranašumą. „Gekono“ virvės traukikai pasidabino sidabro medaliais.

Jonavos komanda: D. Urnikis, Marius Astikas, Kristina Urnikienė, Agnė Žadeikytė, Austė Činikaitė, Rūta Bagdonavičiūtė, Jaroslavas Berzinas, Dominykas Vidzickas, Linas Vaičius, Lina Leščauskytė.

Rytoj, birželio 3 d., Jonavoje, Ramybės skvere, vyks Lietuvos virvės traukimo čempionato pirmasis etapas. Varžybų pradžia – 12 val.

KOMENTARAI