„Vikingai“ taurės varžybas baigė skaudžia nesėkme Gargžduose

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Futsal taurės varžybose sužaistas antrasis etapas. Šiame etape iš kovos buvo eliminuoti net šeši „Betsafe-Futsal A lygos“ klubai, dalis jų – po akistatų tarpusavyje.

Po nesėkmingo starto, „Lietava“ sutriuškino Prienų komandą
Lietuvos jauniai regbininkai – „Conference 1“ diviziono nugalėtojai
Rajono pirmenybės: be nuostolių tik „Vikingai“ ir „Gaschema“

Didžiausią staigmeną pateikė Radviliškio ŠSPC komanda, kuri namuose 8:6 įveikė A lygoje pirmaujančius Gargždų „Pramogos-SC“ futbolininkus, kurie po pertraukos turėjo įvarčio pranašumą.

Tuo tarpu jaunieji Gargždų „Bangos“ futbolininkai užfiksavo didžiausią pergalę ir net 11:2 sutriuškino taurės vicečempionus Jonavos „Vikingus“. Jonaviečiai jau pirmajame kėlinyje atsiliko nuo varžovų, o vėliau tapo triuškinamųjų vaidmenyje. Po įvartį pavyko pasiekti Denisui Šichranovui bei Edgarui Makarovui. Tuo tarpu Gargždų ekipoje net penkis įvarčius pelnė Pijus Srėbalius.

Triuškinantį rezultatą prieš A lygos klubą pasiekė žemesniame divizione taip pat rungtyniaujanti Kaišiadorių „Baltų“ komanda, kuri nugalėjo „Vievio žiedą“ 9:3.

Čempionų titulą ginantis Kauno „Vytis“ tik po sunkios kovos palaužė Mažeikių VIP pasipriešinimą 2:1. Kitose A lygos komandų tarpusavio akistatose „Turbotransfers“ namuose 4:6 nusileido Panevėžio „Baltijai“, o Kauno „Inkaras“ 7:4 nepaliko vilčių Vilniaus Dailės Akademijai.

Trečiojo etapo burtai bus traukiami vasario 5 dieną, 13 valandą, LFF būstinėje Vilniuje.

Antrojo etapo rezultatai:

Kauno „Inkaras“ – Vilniaus Dailės Akademija 7:4 (5:1)
Kaišiadorių „Baltai“ – „Vievio žiedas“ 9:3 (2:2)
Gargždų „Banga“ – Jonavos „Vikingai“ 11:2 (5:0)
Radviliškio ŠSPC – Gargždų „Pramogos-SC“ 8:6 (3:4)
Šiaulių „Frilux-BĖGIAI“ – Kauno „Smūgis“ 11:5 (3:1)
Vilniaus „Turbotransfers“ – Panevėžio „Baltija“ 4:6 (0:3)
Kauno „Vytis“ – Mažeikių VIP 2:1 (1:1)
Klaipėdos „Koralas“ į kitą etapą pateko be kovos.

Vasario 4 d., sekmadienį, „Vikingai“ Kauno sporto halėje vėl žais futsal A lygos čempionato rungtynes su „Inkaras“ klubu (12.00 val.).