„Vikingai“ nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki penkerių

„Vikingai“ nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki penkerių

Įspūdingą seriją 2018-2019 metų Lietuvos futsal A lygos čempionato pradžioje pratęsė Jonavos „Vikingai“, kuriems tai antrasis sezonas šioje aukščiausioje salės futbolo lygoje. Jonaviečiai jau nepralaimi penkerių rungtynių iš eilės, tačiau pagal prarastus taškus žengia po Kauno „Vyties“ ir Gargždų SK „Gargždų taškas“ komandų, kurios vis dar žaidžia be nuostolių.

Velykinės bėgimo entuziastų varžybos aplink tvenkinius
Kiokušin karatė sportininkų kovos
Tarptautinėse arenose – su apdovanojimais

Jonavos sporto arenoje žaidę „Vikingai“ jau aštuonioliktąją susitikimo sekundę su Panevėžio „Sportidus“ privertė varžovu pradėti žaisti nuo aikštės vidurio. Spraga pasinaudojo Gytis Vasylius ir po kampinio pelnė pirmąjį mačo įvartį. Visgi, ilgai toks rezultatas neužsibuvo, nes po kelių minučių panevėžiečiai atstatė pusiausvyrą. Jurijaus Jeremejevo diriguojama Jonavos komanda dar pirmajame kėlinyje sustygavo žaidimą ir puolime žaidę Laurynas Stonkus, o jį keitęs Eisvinas Utyra ėmė kurti progas, bet jų realizuoti taip ir nesisekė.

Pirmajam kėliniui įsibėgėjus, jonaviečiai pakėlė ant kojų susirinkusius žiūrovus. Iš pradžių 9 min. „išmaudęs“ gynėjus tiksliu smūgiu į tolimąjį kampą pasižymėjo rezultatyviausias čempionato žaidėjas Eisvinas Utyra, o 11 min. savo žodį tarė J. Jeremejevas. Greitą L. Stonkaus prasiveržimą varžovai sustabdė, o baudos tolimu galingu smūgiu į deviniukę išpildė žaidžiantis komandos treneris (3:1).

Antroje žaidimo pusėje abi komandos turėjo ne vieną realią progą įvarčiams pasiekti. Visgi, per labai trumpą laiką ekipos apsikeitė įvarčiais. Iš pradžių panevėžiečiai sugrąžino mače intrigą ir sušvelnino rezultatą, bet užteko kelių sekundžių ir J. Jeremejevas pademonstravo profesionalumą. Prie vartininko aikštelės suklaidino svečių žaidėją ir atstatė dviejų įvarčių persvarą (4:2).

Per likusį laiką rezultatas nepakito. Nors likus šiek tiek daugiau nei dviem minutėms Panevėžio futbolininkai pakeitė vartininką penktuoju aikštės žaidėju, bet daugiau nuveikti daugiau nebeįstengė ir „Vikingai“ įsirašė jau ketvirtąją pergalę per penkias žaistas rungtynes.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Benas Spietinis, Artūras Rocys, Aurimas Mockus, Lukas Čepkauskas, Gytis Vasylius, J. Jeremejevas, E. Utyra, L. Stonkus, Martynas Matijoška.

Kitose šio šeštojo turo rungtynėse lyderiai taip pat įsirašė pergales, kurios buvo pasiektos svečių aikštelėse. SK „Gargždų taškas“ sostinėje 5:3 įveikė VDA, o Kauno „Vytis“ jau be kelių išvykusių legionierių taip pat Vilniuje 6:2 pranoko „Bekentą“. Dar viename mače pirmąją pergalę pasiekė Vilniaus FC „Turbotransfers“, kuris Mažeikiuose 8:3 įveikė „VIP“ kubą.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Vikingai 5 4 1 0 20-12 13
2 Vytis 4 4 0 0 25-3 12
3 Gargždų taškas 4 4 0 0 19-10 12
4 Sportidus 5 2 1 2 21-20 7
5 Akmenė 5 2 0 3 18-24 6
6 Turbotransfers 4 1 1 2 14-18 4
7 VDA 4 1 0 3 9-18 3
8 Bekentas 4 0 1 3 13-21 1
9 VIP 5 0 0 5 12-25 0

Rezultatyviausiu žaidėju toliau išlieka „Vikingų“ žaidėjas E. Utyra, kurio sąskaitoje jau 10 įvarčių.

Futsal A lygos čempionato kovos bus tęsiamos po dviejų savaičių. Gruodžio 8 d., šeštadienį, sporto arenoje „Vikingai“ susitiks su SK „Gargždų taškas“ klubu. Rungtynių pradžia 11.00 val.

KOMENTARAI