Vietoje dviejų ligotų gluosnių – vienas totorinis klevas

Vietoje dviejų ligotų gluosnių – vienas totorinis klevas

„Prie mano namų stovi suoliukas, kurį nuo saulės kaitros gaubia brandus medis. Vasarą tokia vieta – tikra atgaiva, bet neseniai pamačiau, kad mūsų mylėtas lapuotis – pažymėtas pjovimui. Nesuprantu, kuo nusikalto šis medis? Ar įmanoma jį išsaugoti?“ – klausė į redakciją paskambinęs susikrimtęs jonavietis.

Teks mokėti už nesąžiningus kaimynus
Turguje – per ankšta?
Bus tvirtinama pramoninės paskirties teritorija

Jonavos rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Judita Gaidukevičienė: ,,Informuoju, kad Jonavos rajono savivaldybė yra išdavusi leidimą kirsti du saugotinus medžius – gluosnius, prie Chemikų g. 78, Jonavoje. Jonavos rajono savivaldybės administracijos Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija 2018 m. rugpjūčio 22 d. išvažiuojamajame posėdyje, pagal Jonavos miesto seniūnijos ir gyventojų prašymus, svarstė klausimą dėl želdinių tvarkymo prie daugiabučio gyvenamojo namo Chemikų g. 78, Jonavos m. Komisijos sprendimu buvo nutarta du gluosnius, augančius tarp Chemikų g. 74 ir 78  kirsti, kadangi jie su žaizdomis ir puviniais, pasvirę, yra pavojingi žmonėms. Taip pat buvo pasiūlyta nukirstų medžių vietoje pasodinti vieną totorinį klevą.“

Parengė Jovita STANEVIČIŪTĖ

Kęstučio Putelio nuotr.

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

KOMENTARAI