K. Putelio nuotr.

Vėl organizuojama eglišakių dalinimo akcija

Jonavoje jau vienuoliktąjį kartą organizuojama tradicinė akcija ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus”. Generalinė miškų urėdija, Aplinkos ministerija, visos 42 miškų urėdijos ir vėl suorganizavo bendruomenės šventę, kuri primena apie nenumaldomai artėjančias didžiąsias metų šventes.

Paramos fondas „Veneris“ stabdo veiklą
Pirmasis kūdikio kraitelis – gimdyvei iš Ukrainos
Mokyklos valgykla – galimybė pigiau papietauti

„Parsinešk Kalėdas į savo namus” – kasmetinė akcija, kurios metu gyventojai gali nemokamai gauti vieną svarbiausių švenčių atributų ir puošmenų  – eglišakių. Pasak Generalinės miškų urėdijos, į šakų dalijimo vietas visuomet suplūsta tūkstančiai žmonių, tačiau šia galimybe ypač džiaugiasi senoliai ir mažas pajamas gaunantys žmonės. Pastariesiems tokios akcijos leidžia sutaupyti ir taip pasilikti pinigų dovanoms, švenčių stalui.

,,Ši akcija neturi jokio komercinio prieskonio. Dovanodami kruopščiai atrinktas ir planingai nugenėtas eglių šakas, norime suteikti žmonėms tikrą kalėdinį džiaugsmą, dalytis gerumu, viltimi, tikėjimu. Labai smagu gauti dovaną, bet kokį malonumą patiri, matydamas žibančias akis ir dėkingumo šypsnį, kai tą dovaną įteiki pats! Vykdydami šią akciją, atliekame ir kitą, ne mažiau svarbią misiją – mokome žmones saugoti gamtą. Džiaugiamės, kad per pastarąjį dešimtmetį nelegalių eglučių kirtimų atvejų žymiai sumažėjo. Ir jei mes savo kukliu indėliu prisidėjome prie šių rezultatų, tuomet širdis tiesiog dainuoja,” – pasakojo generalinis miškų urėdas Rimantas Prūsaitis.

Jonavos miškų urėdija eglių šakas dalys gruodžio 20 d. (trečiadienį) nuo 13 valandos Sąjūdžio aikštėje ir aikštelėje prie „Norfos” parduotuvės (Chemikų g. 2).

Parengta pagal Generalinės miškų urėdijos inf.

KOMENTARAI