Vakare – materialios ir dvasinės dovanos

Vakare – materialios ir dvasinės dovanos

Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centre (pavadinimą pakeitę ir naujų funkcijų įgiję buvę Vaikų globos namai) šį trečiadienį įvyko tradicinis Padėkos vakaras. Ta proga į šventiškai papuoštą salę susirinko ne tik įstaigos bendruomenė, bet ir jos draugai, partneriai, rėmėjai, rajono valdžios atstovai. Koncertavo centro globotiniai, netrūko sveikinimų, linkėjimų, dovanų, o bene svarbiausia – šilto bendravimo ir geros nuotaikos.

Priminimas: neužmirškite dar šiais metais kreiptis dėl vaiko pinigų
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Jonavą
Jaunųjų menininkų kalvėje – „Jonavietės“ padėkos popietė

Prieš prasidedant renginiui, svečiai, dauguma Vaiko ir šeimos gerovės centre (VŠGC) besilankantys nebe pirmą sykį, galėjo dar kartą pasižvalgyti po įstaigą, pamatyti, kokie jos kampeliai pagražėjo, sužinoti, kas pasikeitė šeimynų gyvenime.

Vakaras prasidėjo nuoširdžiu bendromis jėgomis parengtu mažųjų centro šeimininkų koncertu. Jame dainas keitė smagūs scenos vaizdeliai, šiuos – šokiai ir eilėraščių posmai apie Kalėdas ir jų prasmę. Visai globotinių programai apibūdinti puikiai tiktų nuskambėję dainos žodžiai: „Šventė artėja pas mus…“

Svečiams vaikai įteikė po skanėstą su prasmingu palinkėjimu ar pamąstymu.

Žodį tarė VŠGC direktorė Emilija Markucevičienė. Ji palinkėjo, kad angelas sargas visiems neštų sėkmę, laimę, meilę, gėrį ir viltį. Kiekvienam vaikui dar linkėjo turėti svajonę, o kad ji išsipildytų, pridėti nors trupučiuką darbo.

Rajono Savivaldybės vardu įstaigos darbuotojus ir auklėtinius artėjančių šv. Kalėdų proga pasveikino mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė. Suaugusiųjų kolektyvui jie dėkojo už nelengvą darbą, vaikams linkėjo svajonių išsipildymo ir įteikė saldžią dovaną.

Kiti sveikintojai pas vaikus taip pat atvyko ne tuščiomis rankomis ir širdimis.

Rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Saulė Dirsienė sakė mažiesiems draugams įteikianti dovanas, kurių niekur nenusipirksi. Jose vaikams reikia surašyti savo svajones. O pareigūnės linkėjimai jiems paprasti: „Pasiimkite mūsų visų šilumą.“

Ne pirmus metus su buvusiais Vaikų globos namais bendradarbiaujančio Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko atstovas majoras Edgaras Birvinskas priminė: „Tam, kad svajonės pildytųsi, reikia ir savų pastangų.“

Glaudžiai su VŠGC bendradarbiauja ir kaimynystėje įsikūrusi UAB „Baldai Jums“. Vasarą kai kurie centro globotiniai padirbėja įmonėje ir gauna pirmuosius savo gyvenime pinigus. O bendrovė teikia įstaigai įvairią pagalbą. Šįkart „Baldai Jums“ direktorius Alfonsas Meškauskas vaikams padovanojo  kamuolių, kad smagiau būtų leisti laisvalaikį, ypač vasarą.

Verslininkas, bendrovės „Lintera“ direktorius Rimantas Činčys pas savo draugus atvyko su gražiais linkėjimais ir knygomis.

Jonavos krašto moterų asociacija „Jonavietė“ jau trylika metų remia šios įstaigos auklėtinius – gerai besimokantiems įteikia piniginius čekius, kasmet rengia įdomias ekskursijas ir kt. Tą vakarą jos atstovės Birutė Gadišauskienė ir Vitalija Kraučelienė, palinkėjusios įstaigos bendruomenei gražių ateinančių Kalėdų, taip pat dovanojo knygų.

Panerio pradinės mokyklos pedagogės pirmiausia padėkojo „vaikų  mamai iš didžiosios raidės“ – E. Markucevičienei. Draugystę sustiprino mažomis dovanėlėmis – stalo žaidimais. O direktorės pavaduotoja Dalia Gudonavičienė nuo savo šeimos dar įteikė dovanų kuponą. Jį gaus vienas iš centro gyventojų už geriausius pasiekimus per mokslo metus.

Už draugystę šeimininkams dėkojo, saldžių ir kitokių dovanų jiems atnešė vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ direktorė Jelena Galvydytė.

Savo ilgamečių draugų nepamiršo pasveikinti ir žaislų parduotuvės savininkė Jovita Vainilavičienė, įmonės „Rivauta“ vadovas Ramūnas Plukas su žmona Inga.

Negalėjęs renginyje dalyvauti rėmėjas – buvęs rajono meras Mindaugas Sinkevičius vaikams atsiuntė saldainių, o Tarybos narys Vytautas Venckūnas – literatūros apie Jonavos praeitį.

Svečiai ne tik klausė šeimininkų koncerto, bet ir patys padainavo „Du gaidelius“.

Tąvakar dažniausiai vaikams linkėta svajonių išsipildymo, akcentuota, kad jiems reikia ne tik materialių dovanų, bet ir dvasinio bendravimo. O darbuotojai į Padėkos vakarą susirinkusius ir kitus jonaviečius kvietė čia įsikūrusiems globotiniams dovanoti dėmesį visus metus.

 

KOMENTARAI