Vaikai džiaugėsi olimpiada „Jaunasis atletas“

Vaikai džiaugėsi olimpiada „Jaunasis atletas“

Jonavos sporto arenoje jau ketvirtą kartą vyko Specialioji olimpiada „Jaunasis atletas“. Čia dalyvavo 4 – 18 metų sutrikusios raidos vaikai, juos ugdantys pedagogai ir šeimos nariai.

Pergalė sugrąžino pirmąją poziciją
Sporto arenoje vykusiame atvirajame MMA čempionate pergales skynė ir SK „Faiteris“ atstovai
Sausio 17 d. – su „Kėdainiais“

Į šventę atvyko Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“, mokyklos-darželio „Bitutė“, Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Jonavos jaunimo mokyklos auklėtiniai.

Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“ direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Meliauskienė džiaugėsi, kad renginys sulaukė nemažai dėmesio: „2014-aisiais mūsų ypatingi vaikučiai vyko į specialiąją mokyklą Vilniuje ir dalyvavo olimpiadoje „Jaunasis atletas“, 2015-aisiais sugalvojome, kad reikėtų panašų renginį surengti  ir Jonavoje. Iš pradžių tai buvo organizuojama 4 – 8 metų vaikams, o nuo praeitų metų prie mūsų prisijungė ir Jaunimo mokyklos moksleiviai.“

Arena užsipildė vaikų juoku. Jaunieji atletai atliko smagias užduotis su kamuoliu, šokinėjo per kliūtis, naudojosi lankais. Svarbiausia, kad kiekvienas komandos narys buvo labai svarbus, visi vieni kitiems padėjo ir buvo lygiaverčiai jaunieji atletai. Vaikų akyse spindėjo didžiulis džiaugsmas, nes vis dėlto tokių renginių sutrikusios raidos vaikams yra labai mažai, o čia proga ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir sutikti savo draugus bei būti apdovanotiems medaliais.

Prie Specialiosios olimpiados „Jaunasis atletas“ prisidėjo daug žmonių, tačiau Birutė Meliauskienė sako, kad labiausiai dėkoja kūno kultūros mokytojui Tomui Kepežinskui, auklėtojai metodininkei Romaldai Marcinkevičienei, specialiajai pedagogei Jolantai Boltienei, auklėtojos padėjėjai Vilmai Ceinorienei ir logopedei metodininkei Vilijai Trakimienei.

Karolina OLEŠKEVIČIŪTĖ, „Naujienų“ praktikantė

KOMENTARAI