Užtikrintas žaidimas senjorus kilstelėjo į antrąją vietą

Užtikrintas žaidimas senjorus kilstelėjo į antrąją vietą

2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų čempionato penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje puikų savo pasirodymą pratęsi Jonavos „Klevas“ komanda. Šiais metais jonaviečių komandos sudėtis pastiprėjo, nes į gretas įsiliejo ir ne tik ukmergiškiai ar kėdainiškiai, bet ir šio amžiaus sulaukę Jonavos futbolo mėgėjai.

Visos dienos sukasi apie aerobinę gimnastiką
Rajono salės futbolo startas – jau šią savaitę
„Klevas“ susitvarkė su „Prelegentais“

Kiekviename ture A grupės komandos (8) sužaidžia po dvejas rungtynes. Pirmasis turas Jonavos penkiasdešimtmečiams nebuvo sėkmingas, tačiau vėliau jonaviečiai įsibėgėjo ir pasiekė keturias pergales.

Tačiau „Klevo“ futbolo mėgėjai šiomis pergalėmis dar neapsiribojo ir po pertraukos vykusiame penktajame ture į savo sąskaitą įsirašė dar šešis taškus. Šis turas vyko Utenoje, kur jonaviečiai sužaidė dvejas sėkmingas rungtynes. Jonavos komandai šiame sezone padeda keli futbolininkai iš Ukmergės, Kėdainių ir pasirodo, jų pagalbą suvienijus su Jonavos futbolininkais tampa pergalių komanda.

Pirmajame susitikime „Klevas“ varžėsi su taip pat į prizininkų gretas pretenduojančia Alytaus „Dainava“ senjorais. Būtent penkiasdešimtmečiai dzūkai pirmieji įmušė įvartį. Visgi, vėlesni įvykiai aikštelėje parodė, kad jonaviečiai tądien buvo pajėgesni ir Jevgenijus Medvedevas išlygino rezultatą, o ukmergiškis Arūnas Želvys jį persvėrė. Pergalę įtvirtino Virginijus Nutautas ir „Klevas“ laimėjo mačą rezultatu 3:1.

Antrajame susitikime teko grumtis su „Karmėlava“ ekipa, kuri šiame ture sugebėjo netgine tik pelnyti pirmuosius įvarčius, bet įsirašyti pirmuosius taškus, kai 2:1 įveikė Kaišiadorių futbolo senjorus. Jonavos futbolininkams pavyko „užgesinti“ varžovų ambicijas ir pasiekė pergalę rezultatu 2:0. Po sykį mače pasižymėjo A. Želvys ir Viačeslavas Lukašenka.

Šios pergalės „Klevui“ leido dar labiau sustiprinti savo pozicijas tarp aštuonerių komandų ir kilstelėti iš ketvirtosios į antrąją vietą. Tai padaryti jiems leido Kauno „Aleksoto“ ekipos kluptelėjimas pirmenybių lyderiams „Vilniaus senjorams“ (0:3). Be to, sostinės senjorai net 7:2 sutriuškino Marijampolės „Sūduvį“. Pastarieji dar 1:2 nusileido šeimininkams Utenos futbolininkams. Šeimininkai įsirašė ir antrąją pergalę, kai 1:0 palaužė kaišiadoriškius.

Tad po keturių turų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Vilniaus senjorai“                           8          7          0          1          34-7     21

2.Jonavos „Klevas“                             8          6          0          2          20-10   18

3.Utenos „Utenio senjorai“                 8          5          0          3          9-7       15

4.Kauno „Aleksotas“                          7          4          1          2          8-5       13

5.Alytaus „Dainava“                           7          4          0          3          12-12   12

6.Kaišiadorių „Savingės senjorai“       8          3          1          4          9-7       10

7.Kauno rajono „Karmėlava“              8          1          0          7          2-24     3

8.Marijampolės „Sūduvis“                  8          0          0          8          4-26     0

Ketvirtasis čempionato turas turėjo vykti per Jonines sostinėje, bet pastarasis buvo nukeltas vėlesniam laikui. Šis įvyks rugpjūčio 5 d. (sekmadienį) nuo 14.00 val.,  Vilniuje, Stadiono g. 2, (LFF stadionas)

Tądien susitiks:

25.   14.00 val.    FK Karmėlava – FVK Sūduvis
26.   14.00 val.    FVK Klevas – FK Aleksotas

27.   15.00 val.    FK Savingės senjorai -FK Vilniaus senjorai
28.   15.00 val.    FK Utenio senjorai-FK Dainava

29.    16.00 val.   FVK Sūduvis – FK Aleksotas
30.    16.00 val.   FK Utenio senjorai-  FK Karmėlava

31.    17.00 val.   FK Savingės senjorai- FK Dainava
32.    17.00 val.   FVK Klevas – FK Vilniaus senjorai

KOMENTARAI