Trečiąją poziciją „Vikingai“ įtvirtino pergalingu žaidimu Panevėžyje

Panevėžyje buvo sužaistos dėl gripo atidėtos XII-ojo turo Futsal A lygos rungtynės tarp vietos „Sportidus“ ir Jonavos „Vikingų“. Rungtynės vyko įtemptai ir tik puiki rungtynių pabaiga leido Jonavos klubui laimėti rezultatu 5:3.

„Bonus“ šokėjai ir toliau skina laurus
„Vikingai“ nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki penkerių
NKL finalinis ketvertas antrus metus vyks Jonavoje

Itin greito įvarčio šiose rungtynėse nebuvo, bet labai jau ilgai žiūrovams laukti nereikėjo. 7 minutę buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis ir tai padarė aikštės šeimininkai, kuomet pasižymėjo aikštės šeimininkų žaidėjas. Visgi,  pirmoji rungtynių dalis pasibaigė lygiosiomis, o rezultatą dar 13 minutę išlygino Gytis Vasylius.

Antrojo mačo dalis prasidėjo „Sportidus“ šturmu, kuri virto dviem šeimininkų įvarčiais.  Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę šeimininkus į priekį išvedė Danas Kulišauskas, o po kelių minučių persvarą padvigubino Karolis Kazokaitis. Tą pranašumą Panevėžio ekipai kurį laiką pavyko išlaikyti, bet likus kiek mažiau nei 10 minučių, „Sportidus“ persvarą pradėjo byrėti.

Visa ta griūtis prasidėjo nuo „Sportidus“ nario Domanto Nebilevičiaus į savus vartus nukreipto kamuolio 31 minutę. Dar po dviejų minučių „Sportidus“ persvara buvo panaikinta dėka Jurijaus Jeremejevo išlyginamojo įvarčio. Ir nors bent tašką „Sportidus“ dar bandė išsaugoti, bet priešpaskutinė rungtynių minutė nulėmė „Vikingų“ pergalę. Jos metu  jonaviečiai pelnė net du įvarčius. Pirmąjį įmušė žaidžiantysis treneris J. Jeremejevas, o pergalę įtvirtino rezultatyviausias lygos žaidėjas Eisvinas Utyra.

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupkas, Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Jurijus Jeremejevas, Eivinas Utyra,  Armandas Indrašius, Aurimas Mockus, Paulius Osauskas, Laurynas Stonkus.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

9 Bekentas 11 2 1 8 28-52 7

„Vikingų“ žaidėjas E. Utyra įmušė dar vieną įvartį ir savo sąskaitą padidino jau iki 26 įvarčių. Be jo rezultatyviai žaidžia: Edvinas Jasaitis „(Akmenė“) – 13, Arūnas Šteinas („VIP“) ir Vieira Dos Santos Isaac Cesar („Vytis“) – po 12, Valdas Pocevičius ir Darius Zubauskas (abu – „Gargždų taškas“) – po 11, Algimantas Bačanskis („Gargždų taškas“) – 10 įvarčių.

Artimiausias rungtynes „Vikingai“ žais vasario 10 d. Gargžduose su artimiausiais varžovais dėl aukštesnės vietos „Gargždų taškas“ ekipa.