Tinsta kojos, o gal vargina nugaros skausmai? Išeitis yra!

Tinsta kojos, o gal vargina nugaros skausmai? Išeitis yra!

Per sąlyginai trumpą laiką „Sveikatinimo namai“ tapo šąlančių ir tinstančių kojų, skaudančių nugarų, sutrikusios kraujotakos simptomais besiskundžiančių miestiečių išsigelbėjimo oaze. „Mes tiesiog labai stengiamės gerai atlikti savo darbą, o vis sugrįžtantys klientai ir naujos rekomendacijos – geriausias darbo įvertinimas“, - sako jau kiek daugiau nei metus jonaviečių sveikata ir gera savijauta besirūpinanti „Sveikatinimo namai“ savininkė Lina Mickevičienė.

Nepamirškite patikrinti vaikų sveikatos
Uždavinys – skleisti žinias apie klastingą ligą
Jonavos rajone skelbiama gripo epidemija

Kineziterapeutė teigia: „Iš kažkur vis dar atklysta klaidinga nuomonė, kad masažas, anticeliulitinės procedūros – tai tik pasiturinčių damučių prabangos paslauga. Tačiau platus mūsų klientų ratas rodo, kad paslaugos reikalingos ir jauniems ir seniems, nepriklausomai nuo jų lyties, pareigų ar gyvenamos vietos. Mūsų internetinėje svetainėje www.sveikatinimonamai.lt galite peržiūrėti, sau atrasti tinkamų paslaugų, jas rezervuotis ar pirkti prekes, dovanų kuponus su pristatymu.“

Per metus „Sveikatinimo namai“ tobulėjo ir augo, tad įvertinus besiplečiantį klientų ratą ir aukštą kartelę teikiamoms paslaugoms, buvo nuspręsta persikelti į erdvesnes, gražesnes patalpas. „Siekiame teikti išskirtines paslaugas, sukurti nepamirštamą atmosferą ir, be abejo, naudą sveikatai“, – sako savininkė Lina.

Naujame salone, J. Ralio g. 1 (buvusiose senosios vaistinės patalpose) bus teikiamos aukščiausio lygio meistrių procedūros. Siūlomų paslaugų sąraše yra limfodrenažiniai bei klasikiniai rankomis atliekami masažai, anticeliulitinės procedūros, ir dar daugiau atpalaiduojančių procedūrų. Specialistės vieningai tvirtina, kad abejojančiam, kurią procedūrą pasirinkti, jos visada ras ką parekomenduoti, atsižvelgiant į sveikatos būklę ir poreikius.

Ten pat, ortopedinių prekių parduotuvėje siūlomi įvairūs įtvarai, kompresinės kojinės, avalynės priedai, priemonės mankštai ir kitos prekės, kurios gali tapti puikia Kalėdų dovana įvairaus amžiaus artimiesiems – nuo pirmųjų batukų mažyliams, iki atraminių lazdelių senjorams.

Atidarymo proga adresu J. Ralio g. 1 gruodžio 7 d. jau nuo aštuntos valandos ryto „Sveikatinimo namų“ klientai bus stebinami įvairiomis staigmenomis ir specialiomis procedūrų bei ortopedinių prekių kainomis.

Užs. nr. 688

KOMENTARAI