Teikiama pagalba nuo gaisro nukentėjusiems Šiluose

Teikiama pagalba nuo gaisro nukentėjusiems Šiluose

Jonavos rajono socialinių paslaugų centras sulaukė daug skambučių iš asmenų, norinčių padėti Šilų seniūnijoje š. m. balandžio 18 d. be pastogės likusioms šeimoms.

Eismo ribojimai Kovo 11 d. Jonavoje
Jonavos viešojoje bibliotekoje – knygos istorine tema sutiktuvės
Kulvos bibliotekoje radiatoriai nebeužšals

Visiems prisidėjusiems dėkojama ir informuojama, kad šiuo metu Centro specialistai (socialiniai darbuotojai, psichologai) teikia intensyvią pagalbą visiems nuo gaisro nukentėjusiems. Po įvykusio gaisro be pastogės liko keturios šeimos (dvi šeimos su nepilnamečiais vaikais, garbaus amžiaus senolė, du asmenys). Jiems teikiama intensyvi Centro specialistų psichologinė pagalba, suteikta parama maisto produktais, šeimos su vaikais apgyvendinamos Krizių centre, suaugusiems asmenims pasiūlytas apgyvendinimas Nakvynės namuose, kai kuriuos asmenis priglaudė artimieji. Jonavos r. savivaldybės paramos skyrius suteiks vienkartinę materialinę paramą, tarpininkaujama dėl socialinio būsto.

 Dėkojama Šilų seniūnijai, Jonavos r. savivaldybei ir labdaros ir paramos fondui „Gerumo sparnai“ už operatyvų reagavimą ir bendradarbiavimą, organizuojant pagalbą nukentėjusiems.

Visus norinčius paremti po gaisro nukentėjusias šeimas, po Šv. Velykų, kviečiame kreiptis į labdaros ir paramos fondą „Gerumo sparnai“. Šiam tikslui bus atidaryta banko sąskaita.

Jonavos r. socialinių paslaugų centro inf.

KOMENTARAI