Taurostos gatvėje planuojama įrengti sporto kompleksą

Taurostos gatvėje planuojama įrengti sporto kompleksą

Jonavos rajono savivaldybės internetiniame puslapyje patalpinti projektiniai pasiūlymai sufleruoja, kad ateityje Taurostos gatvėje ketinama įrengti modernų sporto kompleksą. Jonaviečiai kviečiami susipažinti su planuojamais darbais bei teikti savo pasiūlymus ir pastabas.

Kaunas kviečia aplankyti meno festivalius
Rajonų keliuose esant ekstremalioms vairavimo sąlygoms galima mokinių į mokyklas nevežti
Saugaus eismo dieną – ant perėjos apelsinus išbarstę senukai

Apie Savivaldybės planus Taurostos g. 14 įrengti naują traukos objektą aktyvaus laisvalaikio mėgėjams kalbama jau seniai. Kad kalbos, ko gero, neliks tik tuščiais žodžiais, leidžia teigti parengti projektiniai pasiūlymai.

Remiantis jais, minėtu adresu turėtų atsirasti ne vienas statinys: 2  teniso kortai,  kilnojamas futbolo miestelis, lauko treniruočių futbolo aikštė, apie 500 žiūrovų talpinanti futbolo aikštė varžyboms, 250 žiūrovų skirta uždara futbolo treniruočių aikštė (maniežas su aptarnaujančiomis patalpomis), inžinerinė ir susisiekimo infrastruktūra. Atsižvelgus į planuojamų statinių išdėstymą, numatytos vietos ir automobilių stovėjimo aikštelėms, dviračių stovams, suoliukams, šunų pririšimo stulpams, apšvietimui ir t.t. Nurodoma, kad teritorija bus pritaikyta neįgaliesiems.

Įvertintas ir pastaruoju metu jautriai jonaviečių aptarinėjamas medžių pjovimo klausimas – teigiama, kad sklype yra pavienių nesistemingų, jaunų ir menkaverčių želdinių, kurie statybos metu bus iškertami.

Jonaviečiai turi galimybę ne tik išnagrinėti planuojamus darbus, bet ir teikti savo pastabas.

Iki 2018-11-26 darbo dienomis 8:00-17:00 jų lauks projektinius pasiūlymus parengęs statinio architektas (autorius) Marius Kemzūra. Kreiptis  telefonu arba el. paštu: 8 675 49740; marius@kemzura.com

Lapkričio 26 dieną 17 val. taip pat vyks projektiniams pasiūlymams aptarti skirtas viešasis susirinkimas. Visuomenės atstovai laukiami adresu: Žeimių g. 13, Jonava, Abraomo Kulviečio salė (2 aukštas).

Norintys geriau susipažinti su projektiniais pasiūlymais tai gali padaryti čia

 

Asociatyvi Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI