Svarsčių kilnotojų kovos JonavojePo apdovanojimų Ruslanas Kirijenka su savo treneriu Alfonsu Špoku (dešinėje)

Svarsčių kilnotojų kovos Jonavoje

Kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko XIX Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas. Į šį čempionatą atvyko sportininkai iš įvairiausių šalies regionų. Viso varžėsi virš 100 atletų, kurie savo jėgas išmėgino ne tik mergaičių, merginų ir moterų grupėse, bet savo meistriškumą demonstravo tiek vyrai, tiek senjorai, tiek jaunučiai, jauniai ar jaunimas. Įvairiose svarsčių kategorijose aukštų rezultatų bei prizinių vietų siekė keturi Jonavos svarsčių kilnojimo asociacijos sportininkai, kuriuos treniruoja Alfonsas Špokas.

Akvatlono istorijos vingiuose ir Jonavos jaunieji sportininkai
„Lietava“ užbaigė sezoną
FK „Jonava“ iškrito iš A lygos

Šiose varžybose daugelio dėmesį pritraukė senjorų varžybos. Jose dalyvavo vyriausias čempionato dalyvis, jonavietis Ričardas Drabavičius, kuriam šiemet sukanka 80 metų. Šis senjoras 12 kg svarstį išstūmė 14 kartų, bet išrovė net 100 kartų ir tapo antrosios vietos laimėtoju.

Pagrindinėje grupėje varžęsis jonavietis Rimantas Inta prizinės vietos nepasiekė, nors buvo tik per žingsnį nuo prizinės vietos. Svorio kategorijoje šis dvidešimtmetis sportininkas 24 kg svarmenį svorio kategorijoje iki 78 kg išstūmė 102 ir išrovė 140 kartų bei užėmė ketvirtąją vietą.

Tuo tarpu svorio kategorijoje iki 73 kg varžėsi du Jonavos svarčių kilnotojai. Studentas Povilas Kačinskas 24 kg svarmenį išspaudė ir išstūmė po 86 kartus ir tai jam lėmė penktąją vietą. Daug sėkmingiau šios svorio kategorijoje pasirodė Ruslanas Kirijenka. Šis atletas tokį pat svorį išrovė 103 ir išspaudė 120 kartų. Jonaviečiui tai lėmė, kad jaunių bei jaunimo grupėje tapo nugalėtoju.

Gegužės mėnesio antroje pusėje Latvijoje vyks atviras Europos IUKL svarčių kilnojimo čempionatas, kuriame planuoja dalyvauti ir mūsų rajono sportininkai.

 

KOMENTARAI