Svarbūs jonaviečiams renginiai vyks skirtingu laiku

Svarbūs jonaviečiams renginiai vyks skirtingu laiku

„Skelbimuose randu, kad Jonavos kultūros centre sausio 23 dieną tuo pačiu laiku 18 val. vyks du renginiai: Mažojoje salėje – vakaras-susitikimas „Lietuvos vardo ambasadoriai“ su istoriku Alfredu Bumblausku, fojė – Irenos Paliulytės tekstilės parodos atidarymas. Norėčiau dalyvauti abiejuose renginiuose, tačiau dabar turėsiu rinktis. Ar nebuvo pagalvota, kad žmonės norės dalyvauti abiejuose susitikimuose su šiais žmonėmis, nebuvo galima parinkti skirtingo laiko, o gal čia įsivėlusi klaida?“ – teiraujasi Marija D. iš Kosmonautų gatvės (redakcijai pavardė žinoma).

Ventiliacinės angos – pačių gyventojų rūpestis
Terminai baigėsi, o gero kelio vis dar nėra
Vietoje dviejų ligotų gluosnių – vienas totorinis klevas

Jonavos kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Jurgita Serapinė:

„Skelbimą pataisysime, nes su tekstilininke I. Paliulyte buvo suderinta, kad jos parodos atidarymas vyks Jonavos kultūros centro fojė 17 val., o susitikimo laikas su A. Bumblausku nesikeičia – tą pačią dieną 18 val. Tad jonaviečiai turės galimybę susitikti su abiem svečiais. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

 

KOMENTARAI