Sutvarkytų šaligatvių dar teks palauktiK. Putelio nuotr.

Sutvarkytų šaligatvių dar teks palaukti

„Garsiai džiaugiamasi, kad kitais metais mieste atsiras naujas pėsčiųjų tiltas, nauji pėsčiųjų takai ir t.t. Man įdomu, ar kažkas pagalvoja apie miesto vietas, kurios yra nutolę nuo centro? Fabriko gatvėje ir kitose, šalia jos esančiose gatvelėse nėra šaligatvių. Ar kitąmet bus skirta dėmesio jiems?“ – klausė jonavietė Jolita R.

Jonavietės: „Kodėl šventės vaikams vyksta jų pietų miego metu?“
Patirtys VšĮ Jonavos ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje
Diskutuokime dėl Baldų klubo (erdvės) ateities

Miesto seniūnijos seniūnas Povilas Beišys: „Negaliu tiksliai pasakyti, kada bus sutvarkyti toje miesto dalyje esantys šaligatviai – konkretaus plano nėra. Nepaisant to,  minėtos gatvės tikrai sulauks tvarkymo darbų – visi mieste esantys šaligatviai turės būti sutvarkyti anksčiau ar vėliau. Belieka laukti, kada ateis jų eilė. Manau, kad kelių metų bėgyje.“

Mokyklos g.

Ąžuolų g.

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Tikimės, kad ši rubrika sulauks ne tik  miesto, bet ir rajono gyventojų dėmesio.

Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

KOMENTARAI