Sureagavo greitai – kalneliai nuo pėsčiųjų tako pajudėjoIšvežama ilgai praeiviams trukdžiusi molio krūva. Autorės nuotr.

Sureagavo greitai – kalneliai nuo pėsčiųjų tako pajudėjo

Dar neseniai miesto Chemikų g. gyventojai „Naujienų“ redakcijai skundėsi, kad einant pėsčiųjų taku pro renovuojamą vaikų lopšelį-darželį „Dobilas“, prie šios įstaigos tvoros juos pasitinka nekoks „vaizdelis“ ir įvairios kliūtys. Smagu, kad, ruošiant informaciją spaudai, situacija operatyviai ir iš esmės pagerėjo.

Link Šmatų kapinių vedantis pėsčiųjų takas prašosi rekonstrukcijos
Katytė Ralytė ir jos didelė baimė
Kodėl keičiamas miesto kraštovaizdis?

Nusiskundimų sulaukta dėl to, kad šioje vietoje statybininkai supylė krūvą molio, nukasto nuo renovuojamo darželio pamatų, šalia – kitą krūvą smėlio. Blogiausia, kad pildami  šiuos kalnelius, jie vietomis užėmėkone pusę tako, trukdydami žmonėms vaikščioti. Viena netvarka traukė kitą – netoli sukrauti sugrėbti lapai. Buvo neaišku, kiek visa tai riogsos.

Apie susidariusią padėtį pasiteiravome „Dobilo“ direktorės Danutės Kurauskienės. Ši patikino, kad ji pati norėtų, jog šios netvarkos neliktų, tačiau nuo jos situacija nepriklauso – reikia kreiptis į renovacijos darbus prižiūrintį Savivaldybės Remonto ir statybos skyrių.

Šio skyriaus vedėjas Mantas Petrauskas užtikrino, kad artimiausiu metu kalneliai bus išvežti. Pasiteiravus, kodėl nepareikalauta to padaryti anksčiau, paaiškino, kad statybininkai laukė, kol pradžius ar pašals žemė.

Malonu, kad jau kitą dieną po šio pokalbio prie darželio tvoros pasirodė technika, į sunkvežimį sukrautas ir išvežtas molis.

O štai bendrovė „Jonavos paslaugos“ lapus, kuriuos šioje vietoje sukrovė jų kiemsargiai, o gal ir kas kitas ranką pridėjo, išvežė tą pačią dieną, kai perduotas nusiskundimas.

Liko gulėti tik krūva smėlio, kurį tikriausiai dar naudos statybininkai. Tokiu atveju, mums atrodo, reikėtų jį bent nuo tako nukasti, kad nekliudytų žmonėms vaikščioti.

„Dobilo“ darželyje besidarbuojančios bendrovės „Adista“ direktorius Robertas Janavičius gyventojų prašė kantrybės ir pažadėjo – kai smėlis, supiltas už renovuojamos įstaigos tvoros, statybininkams taps nebereikalingas, jo nebeliks, aplinka bus sutvarkyta.

Peršasi išvada, kad, kai norima, atlikti darbus, susitvarkyti galima greitai. Tik ar būtina laukti, kol kas nors netvarką pirštu parodys?

Išvežama ilgai praeiviams trukdžiusi molio krūva. Autorės nuotr.

KOMENTARAI