Sumažėjo komandų skaičius

Sumažėjo komandų skaičius

Pirmajame komandų vadovų pasitarime dėl naujojo 2018-2019 metų salės futbolo pirmenybių sezono jau buvo sudėlioti kontūrai, kaip vyks varžybos. Buvo nuspręsta, jog atsižvelgiant į vadovų pageidavimus, ekipos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi grupes. Visgi, visa tai greitai subliuško ir kai kurios komandos tiesiog atsisakė dalyvauti pirmenybėse.

Sporto vilčių žaidynėse – įspūdingi Jonavos rezultatai
Du „Jonavos“ naujokai: puolėjas iš Moldovos ir lietuvis vartininkas
Ant prizininkų pakylos ir jaunasis Jonavos stalo tenisininkas

Nebeliko jose ir skirstymo pagal pajėgumą, nes varžybose liko 7 ekipos: „Ultros“, „Žaibo kirtis“, „Klevas“, „Gaschema“, „Vetrolita-ISG“, „2002“ ir „2003“. Šie kolektyvai žais rato sistema, vadinasi, jos sužais po kartą tarpusavyje. Varžybas planuojama pradėti gruodžio 18 dieną ir dar šiais metais „Neries“ pagrindinės mokyklos sporto salėje sužaisti pirmus keturis turus, o vienas numatomas arenoje.

Likę du turai  numatomi sužaisti sporto arenoje sausio 6, 13 dienomis. Tačiau tai tik preliminarios datos, nes gali pasikeisti arenos užimtumas.

Dėl „Neries“ pagrindinės mokyklos salės užimtumo ir (ar) kitų priežasčių, kol kas tvarkaraštis neskelbiamas. Jis paviešintas bus šios savaitės pabaigoje.

KOMENTARAI