Sporto klubo „Faiteris“ sportininkų pasiekimai tarptautiniame čempionateSK "Faiteris" sportininkai po apdovanojimų

Sporto klubo „Faiteris“ sportininkų pasiekimai tarptautiniame čempionate

Vilniuje įvyko Lietuvos atviras kikbokso čempionatas. Čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš 9 pasaulio valstybių (Lenkija, Baltarusija, Rusija, Moldova, Didžioji Britanija, Gruzija, Latvija, Lietuva), o per 3 dienas įvyko 187 kovos (pagal „K1” ir „Kick light” taisykles).

Pralaimėjimo nenusipelnė
Rezultatyvus antroje turnyrinės lentelės pusėje esančių komandų žaidimas
Namuose – pergalė, svečiuose – nesėkmė „auksiniame sete“

Nors tai buvo kikbokso mėgėjų čempionatas, tačiau pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvyko profesionali kova dėl Lietuvos WAKO PRO čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko Lukas Jablonskas (Lietuva) ir Doukoure Aboubacar (Gvinėjos Respublika). D. Aboubacar yra labai patyręs ir žinomas Moldovoje bei Rumunijoje. Lietuvoje dar nei karto nevyko panašaus pobūdžio profesionalaus kikbokso varžybos. Nors Luko varžovas labai patyręs, tačiau kova truko neilgai. Jau pirmame raunde L. Jablonskas stipriu kojos smūgiu į galvą pasiuntė varžovą į nokautą. Smūgis buvo toks stiprus, kad Doukoure Aboubacar dar ilgai nesuprato, kad kovą jau pralaimėjo, jis nesiorientavo aplinkoje ir bandė tęsti kovą. Lukas Jablonskas pateks į Lietuvos kikbokso istoriją, kaip pirmasis Lietuvos WAKO PRO čempiono titulą iškovojęs lietuvis.

Šiame renginyje dalyvavo ir sporto klubo ,,Faiteris“ komanda. Ketvirtadienį komanda atvyko į Vilnių svertis, praėjo mandatinę komisiją, o penktadieni vyko preliminarios kovos. Šeštadienį vyko  likusios preliminarios kovos ir pusfinaliai, o sekmadieni susirungė finalistai. Čempionatas buvo aukšto lygio, suvažiavo stiprus sportininkai, aukštas kvalifikacijas turintis teisėjai. „Čempionatas komandai buvo sunkus, daug vargo teko įdėti, sportininkus alino sunkios kovos ir ilgas laukimas savo sekančių kovų, nes buvo didelis dalyviu skaičius, aprimus čempionato aitroms kalbėjo klubo vadovas Arnoldas Lukošiūnas. – Čempionate buvo visko, ir smagių, ir liūdnesniu akimirkų. Visą laiką smagu, kai išloši ir liūdnoka, kai praloši. Apibendrinus čempionatą manau, kad SK ,,Faiteris“ pasirodymas buvo geras. Turėjome net 7 finalistus, iškovojome 4 – pirmas, 3 – antras ir 5 trečias vietas. Iš sporto klubo ,,Faiteris“ 14 dalyvių  namo su apdovanojimais grižo 12 sportininkų“.

Ant prizininkų pakylos lipo ir trečiosios vietos medalius iškovojo Rokas Karoblis, Paulius Sinkevičius, Gabrielius Bieliūnas, Dovydas Rakauskas ir Liutauras Kuliešius. Finaluose pripažino varžovų pranašumą ir sidabro medalius laimėjo Robertas Keršys, Mindaugas Motiekaitis ir Mindaugas Kaladinskas, o įspūdingomis kovomis pasižymėjo ir nugalėtojais tapo jau minėtasis D. Fediuškinas, taip pat Gabrielius Makovskis, Laurynas Makaveckas bei Andrius Adamonis.

Klubo vadovas sveikina visus dalyvavusius sportininkus su iškovotais apdovanojimais ir didžiuojasi savo sportininkais ir treneriais.

Vadovas išskiria ir paminėti nori Denisą Fediuškiną, nes šis jaunuolis nustebino klubo vadovą, trenerius ir tikriausiai net pats save – visas savo kovas baigė nokautais. Jam tik 15 metų ir  jeigu intensyviai sportuos, laukia perspektyvi sportininko ateitis.

Negalime nepaminėti ir teisėjų darbo. Nors įvyko 187 kovos, nebuvo pateikta nei vieno oficialaus protesto, dėl varžybų baigties. Tai puikus rezultatas tokio aukšto lygio varžyboms. Lietuvos kikbokso populiarumas ir lygis sparčiai auga, tai įrodo ir tas faktas, kad šių metų gruodžio 8-10 d. Įvyks turnyras „Vilnius open 2017”, kuris yra įtrauktas į oficialų WAKO varžybų kalendorių. Lietuvos kikbokso istorijoje taip nutiko pirmą kartą. Tai, kad patekome į WAKO varžybų sąrašą, reiškias kad atvyks dar daugiau sportininkų iš dar daugiau valstybių.

Sporto klubui ,,Faiteris“ prasideda įtemtas varžybų grafikas. Artimiausiais savaitgaliais SK ,,Faiteris“ sportininkai dalyvaus Grappling, MMA, K1 varžybose. Tad nėra kada ilsėtis ir sportininkai privalo dirbti toliau. Vadovas Arnoldas Lukošiūnas dėkoja Matui Vaicekauskui, Tomui Svirskiui už gera sportininkų ruošimą, o sportininkams – už gerą pasirodymą.

 

KOMENTARAI