Sporto klubas „Faiteris“ įvertino 2018-uosius

Sporto klubas „Faiteris“ įvertino 2018-uosius

Sporto klubo „Faiteris“ nariai, lankytojai susirinko į klubo metinį rezultatų įvertinimą. Šio klubo atletai dalyvavo daugybiniuose kovinio sporto renginiuose, iš kurių buvo labai aukšto lygio tarptautinės varžybos. Sportininkai savo meistriškumą demonstravo MMA Baltijos atvirajame, Grapplingo imtynių Baltijos atvirajame, Grapplingo imtynių Europos, Grapplingo imtynių pasaulio, kikbokso pasaulio čempionatuose, kikbokso Europos klubu taurėje, kikbokso Europos taurėje.

A. Labuckui – tarptautinis šachmatų turnyras Kaune
Rajono salės futbolo pirmenybėms artėjant
Jaunesnioji karta aplenkė vyresniąją

Atletams teko turėti kelias profesionalias kovas, kuriose rungėsi Rokas Karoblis (kikboksas K-1) bei Laurynas Makaveckas, o  pagal MMA PRO taisykles varžėsi Laurynas Makaveckas. Klubo vadovas ir treneris Arnoldas Lukošiūnas džiaugiasi, kad SK „Faiteris“ atletai lipa ant nugalėtoju pakylos, nuolat grįžta su medaliais.
Taip pat sporto klubas „Faiteris“ aktyviai organizuoja renginius ir Jonavos publikai. Per 2018 metu buvo suorganizuoti net 4 renginiai (MMA mėgėjų Baltijos atviras čempionatas, Baltijos šalių Grapplingo imtynių atviras čempionatas, Kikbokso Europos klubų taurė, Grapplingo imtynių pradedančiųjų turnyras).

„Renginiuose dalyvavo apie 500 sportininkų. Jonavą aplankė svečiai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Libano, Turkijos, Airijos, – prisiminimais apie 2018 metų renginius dalinosi A. Lukošiūnas. – Visi buvo nustebę mūsų gražiu miestu ir sukurtomis sąlygomis čia sportuoti. Suorganizuoti renginiai buvo rodomi per TV ir socialinius tinklus. Taip Jonavos miestas nuskambėjo dar plačiau“.

Per sporto klubo „Faiteris“ metinį įvertinimą buvo apdovanoti sportininkai ir treneriai. Jonavos  meras Eugenijus Sabutis apdovanojo klubo vadovą ir trenerį Arnoldą Lukošiūną, padėkojo jam už aktyvų kūno kultūros ir sporto populiarinimą, už kovinio sporto renginių organizavimą, už sudarytas tinkamas sąlygas sportuoti, stiprinti sveikatą, turiningai leisti laisvalaikį, už vaikų ir jaunimo užimtumą. Taip pat meras apdovanojo ir sporto klubo trenerius Tomą Svirskį, Matą Vaicekauską, Roką Karoblį. Šiems treneriams padėkojo už nuoširdų, sąžiningą darbą, kovinio sporto  puoselėjimą, vaikų ir jaunimo užimtumą  ir aukšto meistriškumo sportininkų rengimą.
Nepamiršti buvo ir sportininkai. Už pasiekimus apdovanoti Laurynas Makaveckas, Greta Vitkutė, Mindaugas Motiekaitis.

Sporto klubo vadovas, treneriai ir sportininkai sako didelį ačiū merui Eugenijui Sabučiui ir visiems padėjus rengti varžybas bei patiems siekti aukštų rezultatų svečiose šalyse.

Kaip teigė SK „Faiteris“ vadovas ir treneris A. Lukošiūnas, dabar jie turi dar daugiau motyvacijos ir noro toliau dirbti ir siekti aukštumų.

SK „Faiteris“ nuotr.

KOMENTARAI