Spektaklio premjera nepaliko abejingų

Spektaklio premjera nepaliko abejingų

Jonavoje – kultūrinis šviežio oro gūsis. Šiandien, spalio 5 dieną, Jonavos kultūros centro (JKC) teatras pristatė pirmąją savo premjerą pagal Martin Bellemare pjesę „Laisvė“, režisierius – Gediminas Gutauskas.

„SIELOS“ į Jonavą sukvietė gausų būrį muzikantų
Apie Lietuvos istorijos faktus – kitu žvilgsniu
Po jonaviečių diskusijos ,,Maxima” žada imtis veiksmų

Kultūrinė niša Jonavoje papildyta neeiliniu spektakliu. Pjesės tema buvo aštri ir ypač opi Lietuvoje – savižudybė, o siūlomas sprendimo būdas paradoksalus. Daugiau negu valandos trukmės tragikomediją įsijautę stebėjo Jonavos kultūros centro Didžiąją salę užpildę jonaviečiai, miesto svečiai. Spektaklio pabaigoje aktoriams ir režisieriui žiūrovai plojo atsistoję, juos apibėrė gėlėmis ir sveikinimo žodžiais.

Spektaklyje vaidmenis kūrė Kristina Galvydytė, Tomas Bielo-Petravičius, Vytautas Šlajus, Viktoras Kovaliovas, Emilija Vaidilauskaitė.

„Vaidmenys nebuvo paprasti, visų likimai labai sudėtingi. Ruošdamiesi pristatyti spektaklį, mokėmės visi – ir aš, ir aktoriai. Esu labai dėkingas aktoriams, kurie irgi po darbų aukojo savo vakarus. Labai vertinu jų atsidavimą ir smalsumą. Džiaugiuosi ir tuo, kad jie pasitikėjo manimi. Nuoširdžiai jiems dėkoju“, – gražių žodžių negailėjo Jonavos kultūros centro teatro vadovas-režisierius G. Gutauskas.

Pjesės aktoriai atstovaus Jonavą ir suaugusiųjų mėgėjų teatro festivalyje „Atspindžiai“ spalio 19 – 21 dienomis.

 „Naujienų“ inf.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI