Socialinių paslaugų centre pjūklu sužalota darbuotoja

Socialinių paslaugų centre pjūklu sužalota darbuotoja

Šiandien Jonavos rajono socialinių paslaugų centre agresyviai nusiteikęs vyras rankiniu pjūklu sužalojo darbuotoją. Jai prireikė medikų pagalbos.

Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijoje prisiminti bažnyčios tarnai
Po šešerių laukimo metų – dovana jonaviečiams
Jonavietė: ,,Ar normalu, kad prie tvenkinio nėra tualeto?“

Šiandien Jonavos rajono socialinių paslaugų centro kolektyvas buvo priverstas išgyventi kruviną incidentą, kurio metu buvo sužalota Ruklos padalinyje dirbanti darbuotoja. Kaip „Naujienoms“ pasakojo centro direktorė Valentina Bereznaja-Demidenko, rankiniu pjūklu ginkluotas vyras tiesiog be jokios priežasties užsipuolė moterį.

„Žmogus turi tam tikrų psichikos sveikatos sutrikimų ir priklauso socialinės rizikos asmenų grupei. Pas mus jis atėjo agresyviai nusiteikęs bei nešinas pjūklu. Nors jis niekada neturėjo tiesioginio konflikto su mūsų darbuotoja, tačiau būdamas nepatenkintas savo gyvenimu, santykiais su mama, tokiu būdu išreiškė savo pyktį. Darbuotojai buvo sužalota ranka. Kvietėme greitąją pagalbą, kurios medikai sutvarkė sužalojimus“, – tikino V. Bereznaja-Demidenko.

Centro direktorė tikina, kad tokie išpuoliai tik dar kartą primena, koks pavojingas yra socialinių darbuotojų darbas. Pasak jos, šie nuolatos turi iškęsti nepatenkintų asmenų užgauliojimus ir pyktį.

„Dirbant su asmenimis, kurie priklauso rizikos grupėms, sunku išvengti agresijos protrūkių. Jie nepatenkinti, kad mes kaip ir verčiame juos keisti savo gyvenimus, gyventi normalų gyvenimą. Šis darbas tikrai yra pavojingas“, –  pabrėžė V. Bereznaja-Demidenko.

 

KOMENTARAI