Socialiniams darbuotojams – gėlės ir gražiausi padėkos žodžiaiMinėdami savo profesinę šventę ir sukaktį, socialiniai darbuotojai ir renginio svečiai pirmą kartą susirinko Jonavos sporto arenoje. Kęstučio Putelio nuotr.

Socialiniams darbuotojams – gėlės ir gražiausi padėkos žodžiai

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos išvakarėse Sporto arenoje surengta dviguba šventė. Jonavos rajono socialinių paslaugų centras minėjo ne tik profesinę šventę, bet ir savo veiklos dešimtmetį.

Dėl gaisrų pavojaus ribojamas lankymasis Jonavos rajono miškuose
Dėl eksploatuoti netinkamų transporto priemonių atliekų šalinimo
Dingęs vyras rastas nužudytas

Dideli pokyčiai

Pasak Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktorės Valentinos Bereznajos-Demidenko, per dešimt metų nuo vienos siauros pagalbos namuose teiktos paslaugos įstaiga išaugo iki kompleksinių, profesionalių paslaugų teikimo pagyvenusiems, neįgaliems, vienišiems asmenims, probleminėms šeimoms ir jų vaikams, pabėgėliams, smurto aukoms ir smurtautojams, priklausomybės ligomis sergantiems ir kitiems, krizę išgyvenantiems Jonavos rajono gyventojams.

Vadovė džiaugėsi, kad įstaigos veiklos pradžioje dirbo 17 žmonių, šiandien kolektyvą sudaro jau 78 nariai.

„Mūsų centras bendram tikslui – pagalbos žmogui – vienija socialinius darbuotojus, individualios priežiūros specialistus, slaugytojus, kineziterapeutus, psichologus, socialinius pedagogus, užimtumo organizavimo ir kitus specialistus. Esu dėkinga jiems už ryžtą ir norą eiti kartu, vystyti socialinių paslaugų infrastruktūrą, dirbti pažeidžiamiausių Jonavos rajono gyventojų labui“, – kalbėjo ji.

Rajono socialinių paslaugų centro iniciatyva buvo sukurtas trumpametražis filmukas apie įstaigos veiklą. Filmuotoje medžiagoje šventės dalyviai išvydo, kokios teikiamos paslaugos, išgirdo gerą žodį iš šios įstaigos paslaugomis besinaudojančių rajono gyventojų.

Sveikinimų puokštė  

Socialinių paslaugų centro veikla grindžiama komandinio darbo principu, taip pat bendradarbiavimu su įvairiomis institucijomis. Centro kolektyvas sulaukė daug gražių žodžių iš įvairių įstaigų, organizacijų, rajono vadovų. Juos sveikino Vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos skyriaus, policijos, mokymo ir ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovai, seniūnai, svečiai iš Kauno kolegijos, Prienų socialinių paslaugų centro ir kitų įstaigų.

Nuoširdžius sveikinimus ir padėką už didelę širdį ir neišsenkančią kantrybę perdavė ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, rajono meras Eugenijus Sabutis, Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja Laima Slovikienė, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, rajono Savivaldybės Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto nariai, kiti svečiai.

Sveikinusiųjų žodžiais, socialiniai darbuotojai verti pačios didžiausios pagarbos, nes jie puoselėja žmogaus teisę gyventi pagarboje, suteikia dvasios stiprybės, grąžina visaverčio gyvenimo džiaugsmą.

„Kiekvienas darbas reikalauja didelių vidinių išteklių, tam tikrų savybių, o jūsų, socialinių darbuotojų, veikla to reikalauja su kaupu. Jūs žmogų lydite vos ne nuo gimimo iki paskutinio jo atodūsio. Ir tai darote su didžiule meile ir atsidavimu“, – gražių žodžių negailėjo rajono Tarybos narė Birutė Platkauskienė.

Padėkos raštai

Gausiam būriui socialinių darbuotojų įteikti rajono Savivaldybės mero E. Sabučio pasirašyti padėkos raštai. Už ilgametį sąžiningą, nuoširdų ir kokybišką darbą, asmenines iniciatyvas, rūpestingumą ir kantrybę bei už kūrybiškų, originalių ir vertingų idėjų įgyvendinimą apdovanoti Vaikų globos namų, Globos namų, Neįgaliųjų veiklos centro, Nakvynės namų, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“, rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai, Labdaros ir paramos fondo „Gerumo sparnai“ savanoriai, kurie tarnauja mažiems ir pagyvenusiems, ligotiems ir suklupusiems, likimo nuskriaustiems ir visiems pagalbos stokojantiems asmenims.

Beje, už kantrybę, aktyvumą, neišsenkančias žinias ir darbščias rankas padėka skirta ir vienam vyriškiui – Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro socialinio darbuotojo padėjėjui Ernestui Ženteliui.

Rajono socialinių paslaugų centro vadovė padėkas įteikė ir savo kolektyvo nariams.

KOMENTARAI