Šmaikštuoliui – pirmoji vietaPirmosios vietos laimėtojas M. Kručas apdovanotas „Humoro medžio“ statulėle. K. Putelio nuotr.

Šmaikštuoliui – pirmoji vieta

Balandžio pradžioje Skapiškyje (Kupiškio r.) vykusiame poetų humoristų konkurse „Humoro medis-2017“ pirmąją vietą pelnė mūsų rajono poezijos klubo „Šaltinis“ narys, upninkietis Mykolas Kručas.

„Išrinktieji“ taps „surinktaisiais“
Žeimiuose neeilinis įvykis – atidarytas Konstantino Bogdano muziejus
Patrauklūs vizualiniai eksperimentai

Respublikinėse kūrėjų varžytuvėse dalyvavo pusė šimto aštrios plunksnos eiliuotojų iš aštuoniolikos Lietuvos rajonų. Humoro puoselėtojas M. Kručas pateikė keletą savo ironiškų eilėraščių, kuriuos vertintojai pripažino geriausiai atitikusius visus kriterijus.

Laureatas apdovanotas diplomu ir „Humoro medžio“ statulėle, kurią sukūrė vietos tautodailininkė Aldona Lavickienė.

„Konkursui pateikiau penkis satyrinius eilėraščius, kaip ir buvo nurodyta nuostatuose. Ir nustebau, ir apsidžiaugiau, kai mane paskelbė pirmosios vietos laimėtoju. Žinoma, kad labai smagu. Tai man tarsi paskatinimas ir toliau nenuleisti rankų, kurti naujus satyrinius eilėraščius. Tik apsidairyk – peno tam aplink apstu“, – įspūdžiais dalijosi Mykolas.

Humoristinių eilėraščių konkursą  organizuoja Lietuvos labdaros ir paramos fondas „Baltasis balandis“ ir jam priklausanti Skapiškio literatų grupė.

Pernai vykusioje šventėje pirmoji vieta skirta taip pat  autoriui iš Jonavos, „Šaltinio“ klubo nariui Petrui Zlatkui. Jau tąsyk humoristų sueigoje dalyvavęs M. Kručas sužavėjo susirinkusius Lietuvos kūrėjus artistiškumu, buvo pavadintas „renginio vinimi“ ir apdovanotas papildomu prizu.

Mykolas KRUČAS
Didmiesčio poniutės

Mirga laikraščiai skelbimais:
Reikalingas vyras!
Būtų seksualus,
Mylėtis patyręs.

Skelbimais suranda,
Kas paguosti gali,
Dolerių negaili,
Samdo sau bernelį.

Kai tas nusibosta,
Perleidžia jį draugei.
Vėl duoda skelbimą,
Ieško vyro naujo.

Gudresnės į pirtį
Turkijon važiuoja.
Sako – geriau turkas
Kūną masažuoja.

Nusibodo vyrai –
Skrenda į Tailandą.
Tokio gero sekso
Namuose neranda.

Jei šaunus vaikinas
Meilėje patyręs,
Išlaikys poniutės,
Kai nemato vyras.

Per poniučių rankas
Tik apėjęs Kauną,
Būsi nustekentas –
Neliks vyro šauno.

KOMENTARAI