Skelbiamas konkursas studijoms remti

Skelbiamas konkursas studijoms remti

Jonavos rajono savivaldybės tikslinio studijų rėmimo fondo komisija skelbia studijų rėmimo konkursą stipendijoms gauti.

Jonavos liberalai jau turi naują vedlį
Daugiabučių namų gyventojų dėmesiui
Upės pakrantė laukia tvarkytojų

Fondo lėšomis siekiama sudaryti galimybę gabiems, tačiau dėl sunkesnių materialinių sąlygų mažiau galimybių siekti mokslo turintiems studentams, skiriant jiems 300 Eur dydžio stipendiją vieno semestro laikotarpiui. Į stipendijas gali pretenduoti tik Jonavos rajono gyventojai – pirmų dieninių studijų studentai, besimokantys Lietuvos valstybinių universitetų ir valstybinių kolegijų I-IV kursuose, kurių pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 8 balai, o šeimos pajamos vienam šeimos nariui neviršija 3 VRP (valstybės remiamų pajamų dydžių) per mėnesį. Šiuo metu nustatytas 1 VRP yra 122 eurai. Remiantis studijų rėmimo fondo nuostatais, stipendijos skiriamos ne daugiau kaip 10 pretendentų. Skiriant ir pratęsiant stipendijas, prioritetas teikiamas pažangumui.

Pretendentai 2018 m. rugsėjo 1024 d. imtinai Jonavos rajono savivaldybės tikslinio studijų rėmimo fondo komisijai pateikia prašymą ir šiuos dokumentus:

  1. pažymą apie mokymąsi valstybinėje aukštojoje mokykloje arba valstybinėje  kolegijoje;
  2. bendrojo lavinimo įstaigos išduoto brandos atestato ir jo priedėlio kopijas įstojusiems į I-ą kursą; pažymą apie pažangumą su paskutinės egzaminų sesijos įvertinimais besimokantiems aukštesniuose kursuose;
  3. pažymą apie šeimos narių pajamas už tris pilnus paskutinius mėnesius (šiuo atveju, birželis-rugpjūtis);
  4. pažymą apie šeimos sudėtį su nurodyta deklaruota gyvenamąja vieta.

Ankstesni stipendijų gavėjai taip pat gali dalyvauti konkurse. Tokiu atveju vėl būtina pateikti 1-4 punktuose nurodytus dokumentus.

Dokumentai priimami: Jonavos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje, 307 kab., Žeimių g. 13, Jonava. Išsamesnė informacija:  tel.: (8 349) 502 21,  el. p. daiva.skebiene@jonava.lt.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

KOMENTARAI