Skarulių kapinių tvora nebus tvarkoma ir šiais metaisDanutės Kasparavičienės nuotr.

Skarulių kapinių tvora nebus tvarkoma ir šiais metais

,,Skarulių kapinių tvora turbūt pradėta tvarkyti prieš 3 metus. Viena pusė sutvarkyta, o kita – ne. Ten laksto šunys ir taip negali būti. Seniūnas giriasi, kad žmonės turės kur laidoti gyvūnus, mat jiems bus atskiros kapinaitės, o štai Skarulių kapavietės – jam nerūpi. Taip pat mane supykdė, kad prieš Vasario 16 -osios minėjimą buvo demonstruojamai lankomi savanorių kapai, o visose kapinėse yra apstu kapaviečių, kurių niekas neprižiūri – jų antkapiai purvini, neįskaitomi. Turime daugybę socialiai remtinų asmenų. Tegul jie tvarko apleistus kapus“, – kalbėjo buvusi skarulietė Aldona.

Bus tvirtinama pramoninės paskirties teritorija
Skaičiai bado akis
Diskutuokime dėl Baldų klubo (erdvės) ateities

Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys: ,,Kasmet iš biudžeto skiriama lėšų miesto kapinėms prižiūrėti. Skarulių kapinės yra riboto laidojimo. Dėl to prioritetas tenka ne joms. Šiais metais nenumatyta skirti finansavimo Skarulių kapinių tvoros tvarkymo darbams, tačiau pagaliau dėmesio sulauks sparčiai besiplečiančios Šmatų kapinės.Visi mato, kad jų tvora – tragiškos būklės. Tvarkymo darbai bus pradėti nuo paradinių vartų pusės. Dabar sunku pasakyti, kokia dalis tvoros bus sutvarkyta, nes viską lems darbų kaina – finansavimas ribotas.

Kas liečia kapų tvarkymą, tai mes prižiūrime tik kapavietes, kurios neturi šeimininkų. Žiemą tikrai nevykdome jokių darbų, tačiau vasarą mes tris kartus šienaujame žolę mieste, tuo pat metu nušienaujame ir žole apaugusias kapavietes. Pačių paminklų netvarkome“.

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Tikimės, kad ši rubrika sulauks ne tik  miesto, bet ir rajono gyventojų dėmesio.

Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI