SK “Faiteris” kovotojams – grapplingo pirmenybių medaliaiGrapplingas - nesvetimas sportas ir jonaviečiams

SK “Faiteris” kovotojams – grapplingo pirmenybių medaliai

Gan didelis būrys sportininkų suvažiavo į Vilnių, kur vyko Lietuvos atvirosios grapplingo imtynių taurės pirmenybės. Šiame renginyje dalyvavo ir Jonavos sporto klubo “Faiteris” atletai (vadovas Arnoldas Lukošiūnas).

Salės futbolo pirmenybių starte – 29 įvarčiai
Tradiciniame Žiemos diskgolfo čempionate – svečiai iš Lenkijos
Tradiciniame turnyre varžėsi diskgolfininkai

Kaip ir visada, grapplingo varžybose dalyvauja daug sportininku ir yra labai didelė konkurencija. Grapplingo imtynės labai sparčiai populiarėja, Lietuvoje yra labai stiprių klubų ir stiprių imtynininkų, tad grapplingo varžybose labai sudėtinga kovoti.

“Kadangi mes ne taip seniai pradėjome veiklą Grappling federacijoje, – apie klubo veiklą grappling sporto šakoje kalbėjo vadovas A. Lukošiūnas, – mums  yra kur tobulėti. Aktyviai dalyvaujame varžybose, seminaruose, bendruose treniruotėse”.

Grapplingo federacijos rinktinės treneris Ričardas Piepolis nuoširdžiai dalinasi savo patirtimi ir padeda sportininkams tobulėti, tad sporto klubo “Faiteris”  lygis auga kartu su Grapplingo federacija.

Nors ir buvo didžiulė konkurencija, tačiau SK „Faiteris“ kovotojai sugebėjo pasidabinti medaliais, nors aukščiausių apdovanojimų pasiekta nebuvo. Antrąją vietą varžybose iškovojo Nojus Rimdeika, o Vladimiras Kozlovskis, Robertas Keršys bei Andrius Adamonis tapo trečiųjų vietų laimėtojais.

Balandžio 8 d., šeštadienį, visi kovų sporto mylėtojai kviečiami į Jonavos sporto areną, kur SK „Faiteris“ kartu su Lietuvos grapplingo federacija organizuoja Jonavos atvirą grapplingo čempionatą. Varžybų pradžia 12.00 val. 

 

[foogallery id=“1283″]

KOMENTARAI