"Achespo" komanda - JKML senjorų pirmenybių nugalėtoja

Senjorų krepšinio pirmenybėse – „Achespo“ komandos dominavimas

Antroje lapkričio pusėje paaiškėjo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos Senjorų pirmenybių nugalėtojai. Jais tapo „Achespo“ komandos krepšininkai, finaliniame mače rezultatu 74:50 (18:12, 23:10, 17:14, 16:14) nugalėję „Pauliukų“ ekipą.

Sezonas Baltijos lygoje – baigtas
Lyderiai dalinosi įspūdingas pergales
„Sūduva“ atlaikė jonaviečių mestą iššūkį

Pirmajame kėlinyje „Pauliukų“ žaidėjai negalėjo sulaikyti „Achespo“ vidurio puolėjo Raimundo Arbočiaus, kuris per pirmąjį rungtynių ketvirtį pelnė 9 taškus ir tai sudarė lygiai pusę komandos per pirmąjį kėlinį pelnytų taškų.

Tikrasis lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kai „Achespo“ puolėjas Gintaras Kazakevičius protingai skirstė kamuolius atakose, kurias sėkmingai užbaigdavo ir Gintaras Armonaitis, ir tas pats R. Arbočius. Achemiečiai atitrūko 19 taškų persvara.

Vėliau „Achespo“ tik padidino savo pranašumą ir dar nesibaigus trečiojo kėlinio laikui, mačo nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Achespo“: Gintaras Kazakevičius 17 taškų, Raimundas Arbočius 16 taškų, Sigitas Liutkus 12 taškų, Gintaras Armonaitis 11 taškų.

„Pauliukai“: Saulius Kasperavičius 15 taškų.

Trečiąją vietą JKML Senjorų lygoje užėmė „Tarp žemės ir dangaus“ komanda.

Po rungtynių buvo apdovanoti visi prizininkai, taip pat išskirti naudingiausi čempionato žaidėjai.

TŽID gretose naudingiausiu pripažintas puolėjas Renatas Panavas, „Pauliukų“ komandoje naudingiausiu tapo Saulius Kasperavičius, o geriausiu nugalėtojų „Achespo“ ekipos krepšininku tapo Gintaras Kazakevičius.

Nugalėtojų gretose rungtyniavo ir laimėti senjorų pirmenybes padėjo Vilius Stankevičius, Gintaras Armonaitis, Gintaras Kazakevičius, Dainius Šlepetis, Vygintas Vaidogas, Audrius Vilutis, Sigitas Liutkus, Evaldas Vaiciukevičius, Laimonas Remeika, Alvydas Strazdas, Gintaras Pilipavičius, Raimundas Arbočius.

Achemiečiams tai buvo trečiasis laimėtas čempionų titulas iš vykusių penkių rengtų čempionatų.