Senjorė: „Prašau dažniau važiuoti į Pauliukus“

Senjorė: „Prašau dažniau važiuoti į Pauliukus“

„Juškonių bendruomenės nariai prašo maršrutą „Jonava – Žeimiai“ papildyti 11 val. dar užsukant ir į Pauliukus.

Kariuomenės Evangelikų kapelionų susitikimas su Nato kariais
Jonavietė: „Mūsų namo kiemas – neremontuotas 40 metų“
Daugiabučių kiemų tvarkymo planuose Lietavos g. kol kas nėra

Į bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorių kreipėsi mūsų bendruomenės pirmininkė, pateikdama prašymą. Atsakyta, kad prieš kažkiek laiko tuo maršrutu važiuodavo mikroautobusas, tačiau tuomet keleivių vykdavo itin mažai. Motyvuojama, kad nebuvo žmonių. Tačiau mūsų kaime juk ne visi turi savo transporto priemones, juk vyresniems žmonėms reikia ir pas gydytojus, seniūniją. Rytais iš eilės važiuoja trys autobusai. Pavyzdžiui, pasakysiu savo pavyzdį, man pas gydytojus šįkart talonas 12 val., atvažiavau čia jau 9 val. O grįšiu tik popiet. Registruojantis pas gydytoją, ne visada papuola gauti taloną rytais. Nuo Žeimių iki Pauliukų – 4 – 5 kilometrai. Puiku, kad rodomas didelis dėmesys mokiniams, bet juk yra daug ir senyvo amžiaus žmonių. Reikia ir į juos atsižvelgti. Jeigu ne kasdien, tai gal pavyktų padaryti bent kas antrą dieną. Norime ir į kapus nuvažiuoti, Žeimiuose turime „sėdėti“ keturias valandas, laukti atgal autobuso. 9 val. atvažiuojame ir grįžti galime tik 13.30 val. Kokia tai yra kančia. Gal būtų galima tą maršrutą atnaujinti?“ – teiraujasi Nijolė.

Bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorius Otaras Urbanas:

„Maršrutus nustato Jonavos rajono savivaldybė. Pirmiausia klausimas svarstomas Jonavos rajono savivaldybės keleivinio kelių transporto komisijoje. Tik patvirtinus tą maršrutą, UAB „Jonavos autobusai“ jį aptarnauja. Praeitą kartą šiuo laiku, t.y. 11.00 val. prailginti maršrutą iki Pauliukų nepritarta. Siūlome pakartotinai kreiptis į mus ar į minėtą komisiją dėl šito klausimo.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI