Šeimyninio gyvenimo sėkmės su numerologija jaunavedžiai nesiejaJurgita ir Andrius

Šeimyninio gyvenimo sėkmės su numerologija jaunavedžiai nesieja

Praėjusį šeštadienį, 2018-ųjų metų 8 mėnesio 18-ą dieną, Jonavos metrikacijos skyriuje raudonu kilimu žengė gerokai daugiau jaunavedžių nei įprastai. Kol vieni garsiai spėlioja, kad prie to prisidėjo numerologų pasakojimai apie skaičiaus 8 ryšį su laime bei amžinybe, šiuo metu medų kopinėjančios poros įsitikinę – šeimyninio gyvenimo sėkmė yra pačių jaunavedžių rankose.

Stačiatikių dvasininkas dalijasi savo talentu
Piligriminė kelionė įkvėpė kilniam sumanymui
Kūrėjas ilgai slėpė savo talentą

Antplūdžio tikėjosi

Praėjusį šeštadienį aukso žiedus sumainyti panorusių porų skaičius išaugo daugybėje Lietuvos miestų. Vieni viešai spėliojo, kad tai susiję su trimis aštuonetais pažymėta data – numerologų teigimu, šis  skaičius yra laimės simbolis, kurį pavertus tampa panašus į begalybės ženklą. Minėta diena sudomino ir jonaviečius – jei šį šeštadienį Jonavos metrikacijos skyriuje susituoks 7 poros, tai rugpjūčio 18-ąją įregistruota 17 santuokų.

„Šio mėnesio 18 dieną Metrikacijos skyriuje susituokė 17 porų. Galima drąsiai sakyti, kad įregistruotų santuokų skaičius buvo neįprastai didelis. Šiemet dar nepasitaikė nė vienos tokios populiarios dienos. Jaunavedžiai mums nepasakojo savo pasirinkimo priežasčių, bet spėjame, kad prie to galėjo prisidėti  tris aštuonetus turinti data. Tiesą sakant, jos populiarumas mūsų nenustebino – tikėjomės, kad rugpjūčio 18-ąją norą susituokti pareikš daugiau porų,“ – pasakojo Jonavos rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Stanislauskienė.

Sandra ir Romualdas

Nė nesusimąstė

Tądien Jonavos civilinės metrikacijos skyriuje vienas kitam amžiną meilę prisiekę Sandra ir Romualdas Lapėnai tikina, kad tris tuos pačius skaičius turinčią datą pasirinko visiškai atsitiktinai. Apie jos populiarumą tarp jaunavedžių pora išgirdo tik atvykusi į savo šventę.

,,Kartu esame jau 7-erius metus. Šiuo metu gyvename Jonavoje. Kai nusprendėme susituokti, nutarėme  santuoką įregistruoti Jonavos civilinės metrikacijos skyriuje. Pradėjus galvoti apie šventės datą, vyras išrinko mėnesį, o man beliko nuspręsti, kuri diena labiausiai tiktų. Atvykę į santuokos ceremoniją, išgirdome, kad mūsų pasirinkta diena buvo labai populiari tarp jaunavedžių. Iki tol apie tai nesusimąstėm. Abu su vyru apsidžiaugėme, nes visiškai atsitiktinai išsirinkome tikrai gražią ir galbūt prasmingą datą. Galima pasvajoti, kad mūsų šventę pažymėję begalybės simboliai prisidės prie šeimyninės laimės, tačiau čia svarbiausia yra meilė ir supratimas. Svarbiausia – sutuoktiniams mokėti džiaugtis kiekviena akimirka kartu, suprasti ir palaikyti vienas kitą visose gyvenimiškose situacijose. Santykių sėkmę lemia gebėjimas rūpintis savo antrąja puse ir kitais šeimos nariais. Mylėkite ir būsite mylimi“,– šypsodamasi kalbėjo S. Lapėnienė.

Lemia ne skaičiai

Jurgita ir Andrius Paulauskai aukso žiedus sumainė taip pat rugpjūčio 18-ąją. Kadangi pora svajojo apie kuklią šventę artimųjų rate, jie nesuko galvos dėl datos ir pasirinko artimiausią laisvą laiką Civilinės metrikacijos skyriuje.

„Mums su vyru svarbiausia buvo savo švente pasidžiaugti su šeimos nariais, artimiausiais žmonėmis. Žinojome, kad nenorime didelės puotos. Nors šiuo metu gyvename Vilniuje, o mano vyras yra kilęs iš Plungės rajono, Kulių miestelio, aš labai norėjau susituokti savo gimtajame mieste – Jonavoje. Vyras tam pritarė. Tuomet atvykome į miesto Civilinės metrikacijos skyrių ir paklausėme, kada yra laisva vieta santuokai. Artimiausias laikas buvo rugpjūčio 18-oji. Ilgai nesvarstėm ir pasirinkom šią dieną. Iki šventės buvo likę apie mėnesį. Numerologija netikiu. Manau, kad laimingą gyvenimą lemia ne skaičiai, o tarpusavio supratimas, bendri interesai ir bendros vertybės. Tikrai ne vestuvių data“, – mintimis dalijosi Jurgita.

Justina ir Gediminas

Svarbi vieta

Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje minėtą dieną susituokė ir Gediminas bei Justina Nacevičiai. Pora teigia, kad data – graži, tačiau nei numerologų pasakojimai, nei prietarai neturėjo jokios įtakos jų pasirinkimui.

„Susipažinome prieš dvejus metus, o vestuves pradėjome planuoti maždaug prieš metus. Žinojome, kad mūsų šventinė vakarienė turi būti Trakuose. Mums labai patinka šis miestas, nes jame praleidome nemažai laiko kartu. Dar žiemą, važiuodami iš Vilniaus, užsukome į mėgstamą restoraną Trakuose pasidomėti vieta, derančia vestuvėms. Vis galvojome, jog tuoksimės rugpjūčio 25-ąją, tačiau mano vyras ekspromtu užsiminė apie 18 dieną – pasakė, kad graži data. Aš buvau įsitikinusi, jog tuo metu restoranas bus užimtas – tikrai yra porų, kurios tądien susituokti svajojo dar prieš dvejus metus. Išgirdome, kad restoranas tądien yra laisvas. Taip ir nutiko – santuoką įregistravome rugpjūčio 18-ąją. Kalbant apie tai, kad 8 įvardijamas kaip begalybės ženklas, mes to nesureikšminame.  Dabar esame laimingi, o ateitis priklauso nuo mūsų pačių“, – kalbėjo Justina Nacevičienė.

KOMENTARAI