Šalia naujų dviračių takų – išskirtiniai stovai

Šalia naujų dviračių takų – išskirtiniai stovai

Baigiant įrengti pėsčiųjų-dviratininkų taką Jonavos mieste, nuo Šaltinio g. iki Žeimių g., šalia jo atsirado ne tik nauji suoliukai bei šiukšliadėžės, bet ir išskirtiniai įrenginiai, skirti dviratėms transporto priemonėms atremti. Pasirodo, kad tai ne vienintelė staigmena jonaviečiams – netradiciniai stovai bus ir kitose miesto vietose.

Karas su žiema tuština miesto piniginę
Kūrybinga vasara Samulevičių memorialinėje sodyboje
Policijos pareigūnų gėlės sukėlė ir šypsenas, ir jautrias ašaras

„Naujienos“ jau rašė, kad pėsčiųjų ir dviračių takų tinklas Jonavoje šįmet prasiplės net keliomis naujomis atkarpomis: ties Žemaitės g., nuo J. Ralio g. iki Žeimių g. ir nuo Šaltinio g. iki Žeimių g. Pastarąją jau baigiama įrengti – jonaviečiai jau gali džiaugtis nauja danga, naujais suoleliais ir akį traukiančiais, netradiciniais dviračių stovais. Kaip teigia miesto seniūnas Povilas Beišys, netradiciniai įrenginiai bus pastatyti ir šalia kitų atkarpų.

,,Geltoni dviračiai šalia tako yra skirti ne tik aplinkai papuošti, bet ir atlieka dviračių stovo funkciją. Tiesa, jie nėra pirmasis netradicinis sprendimas mieste – tokius rasti galima ir Lakštingalų mikrorajone esančioje vaikų žaidimo aikštelėje. Mes stengiamės, kad naujuose projektuose būtų numatyta įdomių detalių. Prie Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos turėtų „išdygti“ sąvaržėlės formos įrenginiai, taip pat skirti dviračiams palikti. Pasižiūrėsime, kaip seksis tiekėjams įgyvendinti šią idėją, tačiau planuojame, kad nauji sprendimai bus įtraukti į ne vieno tako įrengimo planą“, – sakė P. Beišys.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI