Šalia Jonavos sporto arenos – 32 kalėdinių eglučių alėja

Šalia Jonavos sporto arenos – 32 kalėdinių eglučių alėja

Jonaviečiai tikriausiai jau spėjo pamatyti šalia Sporto arenos kasdien „dygstančias“ naujai papuoštas eglutes. Taip Jonavos bendruomenės prisideda prie didžiųjų švenčių laukimo ir žada, kad penktadienį miesto gyventojai bei svečiai galės grožėtis net 32 skirtingomis žaliaskarėmis.

Atsakomybė sau, Dievui ir žmonėms
Per Šv. Velykas – gamtos išdaigos
Daugiafunkcė kontrolės sistema – vairuotojų siaubas?

„Visos skirtingos ir simpatiškos – neįmanoma pasakyti, kuri gražiausia“, – apie kalėdines eglutes kalbėjo už projekto įgyvendinimą atsakingos VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras“ atstovė Kristina Juknienė.

Papuošti savo eglutę buvo kviečiamos ir miesto, ir rajono bendruomenės. Norą prisidėti prie projekto parodė net 32. Savo  eglutes jau papuošė Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centro, Senamiesčio gimnazijos, Panerio pradinės mokyklos, Šveicarijos, Juškonių kaimo bendruomenės. Kiekvieną dieną iki penktadienio šalia Sporto arenos atsiras dar po keletą žaliaskarių, kurias papuoš Jonavos rajono vaikų globos namai, Jonavos rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“ ir kt. Paskutinė eglė bus papuošta penktadienio vakare.

„Kvietimus išsiuntėme visoms mums žinomoms bendruomenėms ir toms, kurias pavyko rasti Jonavos rajono savivaldybės internetiniame puslapyje. Taip atradome iki šiol negirdėtų bendruomenių. Nustebino, kad Jonavoje veikia estetinio ugdymo klubas „Rugilė“, Rukloje –  „Kaukutės“ bendruomenė. Labai norėjosi suvienyti jas visas ir prieš šventes kartu nuveikti kažką gražaus. Prie Sporto arenos atsiras kalėdinių eglių alėja, kuria galės džiaugtis daugybė žmonių“, – pasakojo K. Juknienė.

Visos dalyvaujančios bendruomenės bus apdovanotos simboliškomis dovanėlėmis, o projektą vainikuos gruodžio 28 dieną vyksiantis Vaido Baumilos, Irūnos Puzuraitės ir Mariaus Jampolskio koncertas. Koncerto metu projekto organizatoriai apdovanos bendruomenę, kurios eglė bus pripažinta nugalėtoja. Tiesa, K. Juknienė teigia, kad visos žaliaskarės yra savaip gražios, todėl teigti, kad nugalės gražiausia,  negalima.

„Turbūt reiktų sakyti, kad mūsų konkursėlio laureate taps įsimintiniausia eglutė. Galbūt ta žaliaskarė, kuri turės visiems patinkančią idėją. Jų tiek daug ir  neįmanoma išrinkti gražiausios, visos – nuostabios“,  – svarstė pašnekovė.

Ingridos Gedvilienės ir Kęstučio Putelio nuotr.

 

KOMENTARAI