Rezultatyviose rungtynėse – dar vienas nukraujavusio „Jonava“ klubo pralaimėjimas

Nerijaus Zabarausko treniruojamas „Jonava“ klubas jau ketveriose rungtynėse iš eilės neranda pergalės garanto, nes komanda ir toliau rungtyniauja nukraujavusi. Ekipoje dėl traumų dar nerungtyniauja E. Anyaorah, D. Redikas, T. Miškinis.

Varžybos – šaškių kovų bendražygiui Vladui Krėjarui atminti
Europos čempionatui besiruošiančios U-18 rinktinės pergalė prieš Jonavos regbio komandą
Sezono starte – įspūdingos lygiosios Marijampolėje

Nors Mažeikiuose prieš „Ereliai“ komandą puikiai jonaviečių gretose rungtyniavo Bryton Hobs, kuris pataikė visus 10 vidutinių metimų ir pelnė 32 taškus, tačiau tai negelbėjo komandos jau nuo ketvirtosios nesėkmės iš eilės. Jonavos ekipa pralaimėjo varžovams rezultatyviame mače rezultatu 95:104 (28:24, 19:29, 20:28, 28:23).

Po pralaimėjimo „Jonava“ klubas turnyrinėje lentelėje nusirito net į dešimtąją vietą, tačiau dar turi vienas rungtynes atsargoje. Iki reguliariojo sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po vienerias rungtynes, Jonavos komanda nukeltas rungtynes žais ateinančią savaitę.

Rungtynes puikiai pradėjo „Jonavos“ komanda, kuri pirmojo kėlinio metu netgi turėjo 10 taškų skirtumą (28:18). Svečiai dviženkle persvara ilgai nesidžiaugė.

„Jonavos“ krepšininkai persvarą mače išlaikė iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet dvikovos eigą perlaužę šeimininkai persvėrė rezultatą (39:41). Nors jonaviečių puolimas kiek atsigavo, „Ereliai“ pirmąją rungtynių dalį užbaigė pirmaudami 6 taškų skirtumu (47:53).

Po didžiosios pertraukos „Ereliai“ suorganizavo galingą spurtą 13:2 ir šovė į priekį (49:66). Brytono Hobbso vedama „Jonava“ bandė kilti į kovą ketvirtajame kėlinyje – (73:83). Tiesa, mažeikiškių puolimas nestrigo ir šeimininkai iki pat susitikimo pabaigos išlaikė persvarą (95:104).

„Jonava“: Bryton Hobbs 32 taškai, Justas Vazalis 19, Lukas Grabauskas 18, Martynas Pacevičius 16, Antanas Montrimavičius 6, Karolis Šarukas 4, Heng Yu ir Šarūnas Dambrauskas taškų nepelnė.

„Ereliai“: Tadas Pažėra 20 taškų, Torrance Rowe 17, Haroldas Saprykinas 16.

Kiti rezultatai: Tauragės KK – Vilniaus „Perlas“ 73:70, Molėtų „Ežerūnas“ – Mažeikių „Ereliai“ 82:75, „Telšiai“ – Joniškio „Delikatesas“ 79:60, Kauno „Žalgiris-2“ – Šakių „Vytis“ 82:99, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 77:90, „Šilutė“ – Kauno KTU 83:57, „Sūduva-Mantinga“ – „Šilutė“ 91:78, „Vytis“ – „Neptūnas-Akvaservis“ 95:79, „Delikatesas“ – „Žalgiris-2“ 56:84, „Palanga“ – „Telšiai“ 60:120, „Perlas“ – „Ežerūnas“ 98:78, KTU – Tauragės KK 59:80.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, pelnyti taškai):