Reanimacijos skyrius sulaukė „Achespo“ dovanųDovanų sulaukė reanimacijos skyrius. Kęstučio Putelio nuotr.

Reanimacijos skyrius sulaukė „Achespo“ dovanų

Šiandien Jonavos ligoninės Reanimacijos skyriuje lankėsi sporto klubo „Achespo“ Valdybos nariai. Svečiai atvyko netuščiomis – nešini pragulų profilaktikai skirtais čiužiniais.

Afrikinio kiaulių maro aukų – dešimtys tūkstančių: kol nėra vakcinos, ligą sustabdyti privalome ir galime patys
Upninkuose žiemą varė Lašininio ir Kanapinio žmonos
„Lyderių klubas“ – asmeninio tobulėjimo galimybės

Pasak sporto klubo „Achespo“ pirmininko Alvydo Strazdo, per Valdybos posėdį buvo nutarta Jonavos ligoninės Reanimacijos skyriui padovanoti du pacientams reikalingus čiužinius. „Prieš kurį laiką mūsų klubo sportininkas atsidūrė šiame skyriuje, jį aplankę, pabendravę su personalu, sužinojome, kad trūksta priešpragulinių čiužinių. Nutarėme padarytą gerą darbą – padovanoti reikalingus daiktus. Pacientus, gulinčius ant paprastų čiužinių, reikia vartyti kas tris valandas, kad neatsirastų pragulų. O šie čiužiniai turi oro kompresorius, o tai palengvins skyriaus darbuotojų darbą“, – teigė A. Strazdas.

Jonavos ligoninės Reanimacijos skyriaus vedėjas Aleksandras Bartusevičius dėkojo už šią dovaną. „Skyriuje turime šešias lovas ir tik vieną tokį čiužinį. Slaugos skyrius šių čiužinių turi daugiau, kartais iš jų skolindavomės – dabar jau nebereikės. Prieš porą metų Reanimacijos skyriuje vienas pacientas gulėjo apie septynis mėnesius, bet džiaugiamės, kad iš mūsų išėjo savo kojomis. O kasdienybė tokia, kad dažniausiai ligoniai šiame skyriuje praleidžia apie porą mėnesių, todėl tokie čiužiniai mums labai reikalingi“, – pabrėžė Reanimacijos skyriaus vedėjas.

Jis taip pat informavo, kad šią savaitę prasidės Jonavos ligoninės Reanimacijos skyriaus remonto darbai. Paskutinį kartą pirmajame ligoninės aukšte įsikūręs skyrius remontuotas prieš 14 metų.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI