Ramybės skvero pieva pražydo gėlėmis

Ramybės skvero pieva pražydo gėlėmis

Šiandien Jonavos Ramybės skvere jau ketvirtą kartą Jonavos rajono socialinių pedagogų metodinis būrelis inicijavo akciją ,,Laimingų vaikų pieva“. Žalia erdvė pražydo spalvingomis gėlėmis – vaikai pievą papuošė savo pagamintais kūriniais.

Kai kelią rodo ne akių, o širdžių šviesa
Sėkmė konkurse „Europa ir daugiakalbystė“
Kalėdų Senelis neužmiršo užsukti ir į Pabėgėlių priėmimo centrą

Šį mėnesį Lietuvoje vyksta akcija „Gegužės mėnuo – be smurto prieš vaikus“. Šia iniciatyva ir Jonavoje vykusiu renginiu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį, kad vaikai nori ir privalo būti laimingi, priminti atsakomybę už kiekvieną mažametį, ugdyti nepakantumą smurtui, parodyti, kad vaikai – mūsų ateitis.

Jonavos r. socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Vaida Jakuitienė džiaugėsi, kad šiais metais renginys tapo respublikiniu, nes atvyko svečių ir iš kitų rajonų: „Šventės idėja labai paprasta. Norime, kad vaikai augtų laimingi. Žinoma, tik noro neužtenka, reikia mūsų visų bendrų pastangų. Vaikystė yra akimirka, kuri prabėga labai greitai, bet ateičiai palieka gilius pėdsakus. Ne visų vaikų vaikystė yra nerūpestinga, todėl turime į tai atkreipti dėmesį.“

Šventėje apsilankė ir sveikinimo žodžius tarė renginio globėjas, Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis. Vaikams jis linkėjo puikios ir smagios vasaros bei pakvietė birželio 2-ąją pratęsti šią šventę Joninių slėnyje, kur vyks įvairios atrakcijos ir pramogos. Rajono vadovas taip pat palinkėjo, kad Jonava būtų vadinama laimingų vaikų miestu.

Šiais metais į renginį atvyko 21 kolektyvas – mokyklų, lopšelių-darželių auklėtiniai, jų mokytojai. Šventės akimirkas stebėjo ir mamos su savo atžalomis.

Į pievą buvo susodinta daugybė vaikų rankomis gamintų gėlių, aidėjo vaikų juokas, visur buvo daug šypsenų. Skambėjo dainos ir šokiai. Vaikai galėjo sutikti ir pažaisti su jų pamėgtais personažais – Kake Make, Pepe Ilgakojine, policijos bičiuliu Amsiu. Kiekvieno atvykusio kolektyvo laukė dovanėlės.

Karolina OLEŠKEVIČIŪTĖ, „Naujienų“ praktikantė

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI