Raliečiai atsiėmė brandos atestatusDanutės Kasparavičienės nuotr.

Raliečiai atsiėmė brandos atestatus

Praėjusį penktadienį 124 Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientams įteikti vieni svarbiausių gyvenime dokumentai – brandos atestatai. 71-ajai laidai valstybinių brandos egzaminų maratone pasisekė „susišluoti“ 13 šimtukų. Emilis Kaziukėnas tapo tikru mokslo riteriu gimnazijos istorijoje – šio mokinio atestate puikuojasi net keturi šimtukai. Iškilmingo renginio metu nuaidėjo mokyklos ir šalies himnai, nuoširdūs atsisveikinimo ir padėkos žodžiai.

Derliaus šventė Žeimiuose
Įvertino ir Jonavos rajono žiniasklaidą
Vakarų Škotija – vieta, kur gimsta fantastiniai filmai

Ralietiškas kodas

Išleistuvių ceremoniją pradėję šventės vedėjai – gimnazijos trečiokai Gabrielė Užkurytė ir Lukas Krievinis – sveikino mokslo metų finišą pasiekusius moksleivius, taip pat mokyklos bendruomenę.

Išsamų pranešimą apie šios laidos gimnazistų pasiekimus pristatė gimnazijos direktorius Arūnas Rimkus. Ugdymo įstaigos vadovas išvardino gabiausius, aktyviausius, sportiškiausius gimnazistus, olimpiadų laimėtojus, pasidžiaugė gausiu šimtukų derliumi.

„Į gimnazijos metraštį būsite įrašyta kaip jubiliejinė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio laida. Į savarankišką gyvenimą išlydime labai svarbią laidą dar ir todėl, kad ji yra jubiliejinė – 25 raliečių karta. Todėl ralietiškas kodas jums turėtų būti neatsiejamas nuo puikaus orientyro – daktaro ir vertėjo Jeronimo Ralio gyvenimo vertybių – siekti gyvenimo tikslo ne visada palankiomis sąlygomis, puoselėti lietuvybę, taikiai sugyventi su kitataučiais, altruistiškai padėti šalia esančiam, nuolat lavintis“, – į abiturientus šventinį vakarą kreipėsi gimnazijos vadovas.

Jis taip pat dėkojo dvyliktokų tėveliams, aktyviausiai dalyvavusiems gimnazijos veikloje įteikė padėkos raštus.

Šimtukų derlius

Nors brandos atestatas su pagyrimu nei vienam abiturientui neįteiktas, vis tik šiais metais džiaugtasi gausiu šimtukų derliumi. Aplodismentų negailėta Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientui Emiliui Kaziukėnui, iš anglų kalbos, matematikos, fizikos ir chemijos gavusiam šimto balų įvertinimą. Tris šimtukus iš matematikos, anglų kalbos ir biologijos surinko Paulina Dirvanskytė, Mindaugui Bernotui pasisekė laikant valstybinius matematikos ir  informacinių technologijų egzaminus, po vieną šimtuką surinko Karolis Pakalnis, Dovydas Černiauskas, Antanas Beržinis (anglų kalba),  Lukas Pikelis (rusų kalba). Devynetais ir dešimtukais gimnaziją baigė Emilija Gečytė, Dovilė Dėnaitė, Ugnė Petrusevičiūtė, Ignas Kraujutis, Ieva Petkutė.

Visų abiturientų vardu pastaroji gimnazistė tarė padėkos žodžius: „Šiandien baigiame mokyklą ir galbūt rytoj to dar nesuprasime, bet ateinančią rugsėjo pirmąją mes žengsime į nežinomas erdves. <…> Išeiname pamatyti pasaulį, todėl norisi padėkoti mokytojams už darbą ir ryžtą vesti mus teisingu mokslo keliu, padėkoti mokyklos administracijai, kad padėjo jaustis gimnazijoje kaip antruose namuose, padėkoti tėvams, kad visada mus palaikė ir buvo šalia, padėkoti visiems, kurie buvo visus tuos 12 metų ir kūrė prisiminimus“.

Šilta atmosfera  

Klasių auklėtojai – Rūta Strumilienė, Ona Bartušienė, Alvida Maciulevičienė, Jonas Legas, Roma Kaminskienė – tądien taip pat negailėjo šiltų žodžių, visi džiaugėsi turėję nuostabius klasių kolektyvus.

Gausių aplodismentų sulaukė tėvų vardu kalbėjusi Ligita Zvicevičienė. Perduodami daug linkėjimų, 71-ąją laidą pagerbė ir šventės svečiai – Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas.

Už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą būriui gimnazistų įteiktos Jonavos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos.

Danutės Kasparavičienės nuotr.

KOMENTARAI