Rajono pirmenybės: finale „Vikingams“ iššūkį mes „Žaibo kirtis“

Jau šį sekmadienį Jonavos sporto arenoje paaiškės 2017-2018 metų rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojas bei prizininkai, o taip pat rezultatyviausias ir naudingiausi žaidėjai. Antradienio vakarą Neries pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaisti du pusfinaliniai susitikimai, po kurių ir paaiškėjo kas kausis didžiajame finale, ir kas kovos dėl trečiosios vietos.

Sekmadienį – prieš sostinės FC „Turbotransfers“
Rajono pirmenybės: be nuostolių tik „Vikingai“ ir „Gaschema“
Aukštų vietų siekė ir jaunieji dziudistai

Visgi, komandų pageidavimu bus sužaistos ir visos rungtynės dėl konkrečių vietų. Pirmiausias apie pusfinalius. Vienos rungtynės baigėsi aiškia vienos ekipos pergale, o kitose nugalėtojui išaiškinti prireikė ir ilgos baudinių serijos.

Sezone ir toliau pergalingai rungtyniauja „Vikingai“, kurie, kaip ir buvo tikėtasi, pateko į pirmenybių finalą. Tačiau ne visose rungtynėse galėjo labai atsipalaiduoti, nes visos komandos siekė jiems „įkąsti“. Taip ir pusfinalio dvikovoje su „Sporto legionu“ pirmoje dalyje pastarosios ekipos futbolininkai pamėgino pateikti staigmeną. Jau trečiąją minutę M. Legačinskas išvedė minėtą komandą į priekį. Aišku, „Vikingai“ atsakė dubliu, bet S. Kamandulis privertė pirmajame kėlinyje vis išlaikyti intrigą. Pirmojo kėlinio pabaigoje A. Mockus persvėrė rezultatą („Vikingų“ naudai (3:2).

Po pertraukos dar kartą M. Legačinskas atstatė pusiausvyrą (3:3), bet tai buvo viskas, ką sugebėjo tądien nuveikti „Sporto legiono“ žaidėjai. „Vikingų“ futbolininkams tiesiog „atsirišo“ žaidimas puolime ir ėmė vieną po kito mušti įvarčius bei pasiekė solidžią pergalę rezultatu 12:4 (3:2). Po tris įvarčius nugalėtojams pelnė B. Spietinis ir A. Mockus, po du pridėjo – M. Stankevičius ir A. Skorupskas.

Visiškai kitokio scenarijaus buvo antrosios pusfinalinės rungtynės tarp „Gaschema“ ir „Žaibo kirtis“ ekipų. Iki šio mačo „Gaschema“ nebuvo praradusi taškų, o varžovai buvo patyrę vienintelę nesėkme pogrupyje prieš „Vikingus“. Ypač atkakliose rungtynes, pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, bet rezultatyvumu pasigirti negalėjo. Patys įdomumai vyko paskutinę rungtynių minutę. G. Vasylius pelnė įvartį ir atrodė, kad jaunieji „Žaibo kirtis“ ekipos žaidėjai jau finale, tačiau po akimirkos L. Korsakas viską nukėlė į 10 m baudinių seriją (2:2).

Joje pirmų trijų smūgių ekipoms neužteko, nes abi įmušė po du kartus. Nors jaunimo gretose jau pirmasis D.  Šašmurinas neįstengė pasižymėti, bet ir „Gaschemos“ gretose žaidę nacionalinės rinktinės futbolininkas T. Mikuckis taip pat nebuvo rezultatyvus. Lemiami buvo penktieji smūgiai. P. Vizbaras iš „Gaschema“ buvo netikslus, o lemiamą tašką padėjo L. Čepkauskas, išplėšęs pergalę „Žaibo kirčiui“ – 2:2 (1:1, 10 m – 3:2).

Po šių susitikimų atkrintamųjų rezultatyviausiu žaidėju tapo du „Vikingų“ žaidėjai. A. Mockaus sąskaitoje 6, o B. Spietinio – 5 įvarčiai.

31.“Gaschema“ – „Žaibo kirtis“          2:2 (1:1, 10 m – 2:3)

01 09 Neries pagr. mokyklos sporto salė. Teisėjas A. Sakavičius. 1/2

Įvarčiai: 5 min. P. Kvedaravičius 1:0, 25 min. L. Čepkauskas 1:1, 49 min. G. Vasylius 1:2, 50 min. L. Korsakas 2:2.

Įspėtas: 16 min. G. Janonis („Gaschema“).

L. Čepkauskas             2:3

32.“Vikingai“ – „Sporto legionas“      12:4 (3:2)

01 09 Neries pagr. mokyklos sporto salė. Teisėjas I. Kovalenko. 1/2

Įvarčiai: 3 min. M. Legačinskas 0:1, 6 min. B. Spietinis 1:1, 8 min. M. Stankevičius 2:1, 13 min. S. Kamandulis 2:2, 25 min. A. Mockus 3:2, 28 min. M. Legačinskas 3:3, 29 min. M. Stankevičius 4:3, 32 min. G. Jasilionis 5:3, 33 min. B. Spietinis 6:3, 36 min. E. Savickas 6:4, 40 min. E. Utyra 7:4, 40 min. A. Skorupskas 8:4, 41 min. B. Spietinis 9:4, 47 min. A. Skorupskas 10:4, 47 min. A. Mockus 11:4, 50 min. A. Mockus 12:4.

Sausio 14 d., sekmadienį, Jonavos sporto arenoje bus sužaisti paskutinieji susitikimai, po kurių komandos išsidalins konkrečias vietas, apdovanojimų ceremonijoje bus paskelbti geriausi, rezultatyviausi:

10.00 val. „Viltis“ – „KKSC-2002“ (dėl 7-8 vietų)

11.00 val. „V-12“ – „Ultros“ (dėl 5-6 vietų)

12.00 val. „Lukšos partizanai“ – „X-1“ (dėl 9-10 vietų)

13.00 val. „Gaschema“ – „Sporto legionas“ (dėl 3-4 vietų)

14.00 val. „Žaibo kirtis“ – „Vikingai“ (dėl 1-2 vietų)