Rajono čempionais tapo „Vikingai“

Baigėsi 2017 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės. Čempione tapo „Vikingų“ ekipa.

Jonaviečių pergalės tarptautiniame čempionate
Seniūnijų sporto žaidynių finale Jonavoje – dalyvių rekordas
Grapplingo kovotojai savo meistriškumą demonstravo Jonavos sporto arenoje

Šiemet varžėsi 10 komandų. Sunkoka prisiminti tokią vienu metu ir labai rezultatyvią, ir permainingą sezono pabaigą. Nors pirmaujančios komandos dideliais rezultatais triuškino autsaiderius, bet išsiaiškinti prizininkus pasiliko pačiai sezono atomazgai. Turnyrinėje lentelėje buvo susidariusi tokia situacija, kad net trys ekipos pretendavo į antrąją vietą.

Viską lėmė paskutiniosios dvejos rungtynės. Pirmenybių nugalėtojai „Vikingai“ jau anksčiau buvo užsitikrinę pirmąją vietą. Taigi mačas su „Transachema“ jiems nieko nelėmė. Tuo tarpu varžovams susitikimo rezultatas buvo labai svarbus.

„Vikingai“ rungtyniavo šešiese ir pirmieji įmušė įvartį. Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje „Transachemos“ žaidėjams pavyko persverti rezultatą. Antroje rungtynių pusėje J. Medvedevas įmušė tris įvarčius ir nulėmė mačo baigtį. Nors rezultatyviausiam pirmenybių žaidėjui E. Utyrai pavyko dar kartą pasižymėti, tačiau atimti pergalės ir antrosios vietos iš „Transachemos“ jau nesugebėjo. Pastaroji ekipa laimėjo rungtynes rezultatu 6:3 (2:1).

Kitoje aikštelėje dėl tų pačių vietų grūmėsi „Gaschema“ ir „Lukšos partizanai“.  Susitikimas  baigėsi be įvarčių (0:0). Šiuo rezultatu ypač džiūgavo kariai. Abi ekipos pirmenybes baigė turėdamos vienodai taškų, tačiau pirmajame rate „Lukšos partizanai“ buvo laimėję 6:2, todėl jiems ir atiteko trečioji vieta.

Apdovanojimų ceremonijos metu varžybų vyr. teisėjas A. Sakavičius trumpai supažindino su pirmenybių eiga.

„Žaidimo lygis yra pakilęs, – sakė A. Sakavičius. – Komandos tvarkingos, ypač finalinėse rungtynėse visi buvo pasitempę. Didelis pliusas tas, kad rungtyniauta labai geroje aikštėje. Šiemet „užsidirbtos“ 24 geltonos ir 8 raudonos kortelės.“

Vyr. teisėjas priminė, kad futbolo mėgėjų vėl laukia tradicinis naktinis „Šikšnosparnio“ futbolo turnyras, kurį planuojama surengti lapkričio 3 d.

Kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas L. Gailius padėkojo visiems pirmenybių  dalyviams. Dovanėlės įteiktos ir teisėjams A. Ramonui, A. Janovskiui, D. Bisigirskui,  M. Ladauskui, I. Kovalenko.

Geriausiu „Vikingų“ ekipos žaidėju pripažintas A. Ramonas, „Transachemos“ – D. Šichranovas, „Lukšos partizanų“ – E. Savickas, „Gaschemos“ – A. Damašickas, „Liberalų sąjūdžio“ – M. Legačinskas, „Jonavos policijos“ – A. Bisigirskas, „Energijos“ – P. Vengrauskas, „Rajono“ – R. Kazanakovas.

Rezultatyviausiu pirmenybių futbolininku tapo „Vikingų“ atakų lyderis E. Utyra, pelnęs net 39 įvarčius. Apdovanojimas įteiktas ir geriausiam  pirmenybių vartininkui A. Skorupskui, atstovavusiam nugalėtojų komandai.

Per 90 rungtynių įmušti 676 įvarčiai (vidutiniškai po 7,51 įvarčio per rungtynes).

KOMENTARAI