Prašo tapti globėjais

Prašo tapti globėjais

Gyvename Jonavos vaikų globos namuose. Turime gražias sienas, modernų kiemą, galimybes mokytis, lankyti būrelius, kreiptis pagalbos į šių namų darbuotojus, tačiau mums stinga tikėjimo bei pasitikėjimo savimi ir kitais, žinojimo, kad esame kam nors reikalingi.

Iš Upninkų – palinkėjimas Lietuvai
Klausėte – atsakome
Padėkime Varnakos upeliui

Pastaruoju metu matome per televiziją, skaitome internete ir spaudoje, kad vis daugiau vaikų suranda šeimas, jiems nebereikia gyventi vaikų globos namuose. Džiaugiamės už juos. Mes taip pat daug kartų kreipėmės į Jonavos krašto žmones prašydami pasidalyti su mumis šeimos šiluma. Deja… Tačiau neprarandame vilties, nes Jonava yra palyginti mažas miestas, todėl kreipiamės į:

  • visus Lietuvos žmones, galinčius ir norinčius dalytis su mumis šeimos šiluma, gebančius mylėti ir suprasti vaiką, kurio negalėjo auginti mama ir tėtis. Nuoširdžiai tikime, kad tikrai yra geros širdies žmonių, kuriems ne vis tiek, kaip susiklostys tolesnis mūsų gyvenimas, kokiais žmonėmis mes užaugsime;
  • Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros, savivaldybių tarybų narius, galinčius dalį savo laiko, energijos ir žinių skirti buvimui su mumis, t. y. vaikais, kurie tik pradeda mokytis pasitikėti savimi ir kitais. Mes neabejojame, kad jų kilnūs norai, kad visi vaikai gyventų šeimose, bus paremti konkrečiais darbais: norėtume bent savaitgaliais, per atostogas ar švenčių dienomis pasisvečiuoti jų namuose.

Visus labai kviestume atvykti į Jonavos rajono vaikų globos namus ir tapti mūsų globėjais. Tuos, kurie nori mus geriau  pažinti, taip pat kviečiame ryžtis savanoriškai globai (nuolatiniams trumpalaikiams iš anksto suplanuotiems savaitgaliams, švenčių ar vaikų atostogų metu). Tai būtų didelė dovana, pakeisianti mūsų pasaulį.

Su nuoširdžia meile ir viltimi

 

Jonavos r. vaikų globos namų auklėtiniai

KOMENTARAI