Prasidės daugybę metų laukti remonto darbai

Prasidės daugybę metų laukti remonto darbai

Iki šiol viešojoje erdvėje ne kartą kritikos dėl prastos būklės sulaukęs VšĮ „Jonavos ligoninės“ Vaikų ligų skyrius jau netrukus sulauks remonto darbų – planuojama, kad dar šįmet bus atnaujinta dalis jo patalpų.

Sąmyšis dėl receptinių vaistų – išpūstas?
Ar žinojote: šaldytuve ne vieta ne tik pomidorams, bet ir agurkams!
Stabligė – sunki liga

Prieš kelis mėnesius Jonavos rajono savivaldybės skelbtą Viešųjų pirkimų konkursą dėl VšĮ „Jonavos ligoninės“ Vaikų ligų skyriaus pastato dalies patalpų remonto darbų laimėjo statybos, rekonstravimo ir modrenizavimo paslaugas teikianti įmonė UAB „Verslo“. Pasak mūsų rajono vicemero Erlando Andrejevo, sutartis su rangovu jau pasirašyta ir šis netrukus pradės vykdyti savo įsipareigojimus.

„Remontui skirta suma – 160 000 Eur. Konkursą laimėjo įmonė UAB „Verslo“. Kiek žinau, ji tvarko ir kitas, atnaujinimo darbų sulaukusias ligoninės patalpas. Manome, kad rangovai – patikimi. Pagal sutartį, jie įsipareigojo darbus Vaikų skyriuje pabaigti per 6 mėnesius. Tikimės, kad viskas bus gerai ir jonaviečiai dar šiais metais galės džiaugtis šiek tiek atsinaujinusiu skyriumi“, – pasako E. Andrejevas.

Remonto sulauks patalpos, kuriose yra kūdikiams skirtos boksuotos palatos. Pasikeis ne tik estetinis patalpų vaizdas – numatyta įrengti kokybiškas ventiliacijos, elektros instaliacijos, šildymo, apšvietimo, gaisro aptikimo bei signalizavimo sistemas ir pan. Pasak VšĮ „Jonavos ligoninės“ direktorės Aldonos Balutienės, skyriaus remontas – džiugi žinia ne tik jonaviečiams, bet ir ligoninės personalui.

„Visi žino, kad Vaikų ligų skyriaus būklė – prasta. Nuo pat pastato pastatymo čia nebuvo vykdomi jokie remonto darbai. Kiek mes patys „patepliodavom“ sienas, tiek patalpos ir buvo atnaujintos. Remontas čia seniai laukiamas, bet galimybės yra tokios, kokios yra, o ir darbus užsako ne ligoninė, bet Jonavos rajono savivaldybė. Dabar remontui skirtų pinigų užteks tik daliai skyriaus – atnaujintos bus patalpos, kuriose yra boksuotos kūdikių palatos. Mano manymu, pats pastato projektas yra kiek kvailas. Skyriaus išdėstymas eina ratu, patalpos – be galo didelės ir nėra galimybių jas sumažinti. Dėl to remonto sąmata yra didelė“, – kalbėjo A. Balutienė.

Ligoninės direktorė priduria, kad skyriuje vyksiantys remonto darbai nesutrikdys jo kasdienybės – šis teiks paslaugas kaip įprasta.

„Mes esame pasiruošę sutikti statybininkus. Kadangi skyrius yra didelis, į vieną jo dalį sukėlėme įrangą, daiktus, o kita dabar laukia remonto. Vėliau persikelsime į atnaujintas patalpas, palikdami darbams dar neremontuotas. Taigi skyrius ir toliau pilnai atliks savo darbą“, – tikino A. Balutienė.

KOMENTARAI