Policijos pareigūnų gėlės sukėlė ir šypsenas, ir jautrias ašaras

Policijos pareigūnų gėlės sukėlė ir šypsenas, ir jautrias ašaras

Tarptautinę moters dieną Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai tradiciškai sveikino moteris ir dovanojo joms pavasariu kvepiančius tulpių žiedus. Šiais metais ypatingas pareigūnų dėmesys džiugino ne tik koleges bei vairuotojas, bet ir Jonavos šv. apaštalo Jono parapijos koplytėlėje susirinkusias moteris.

Moksleivių skaičiaus mažėjimas verčia imtis mokyklų pertvarkos
Achema“ paskelbė 2018 metų rezultatus
Kaip vertinate daržovių, uogų, grybų kainas?

Sveikino vairuotojas

Kaip ir kasmet Moters dienos rytą vairuotojai galėjo miesto gatvėse išvysti glėbiu tulpių nešinus pareigūnus. Šiandien J. Basanavičiaus gatvėje sustoję pareigūnai stabdė transporto priemones, kurias vairavo arba kartu važiavo moterys. Užuot tikrinę dokumentus ar darę kitus įprastus tarnybinius veiksmus, policininkai dovanojo gėles ir linkėjo geros dienos.

Nors dalis vairuotojų pamatę uniformuotus pareigūnus atrodė išsigandę, pamačius gėles, išgąstį veiduose greitai pakeitė šypsenos. Pasveikintos silpnosios lyties atstovės neslėpė – ši iniciatyva garantuoja gerą nuotaiką ir šiltus jausmus.

Šventė komisariate

Kovo 8-osios diena minima ir policijos komisariate. Čia dirbančios moterys kasmet sulaukia gražių kolegų žodžių ir sveikinimų. Tiesa, šiais metais komisariato darbuotojos buvo nustebintos netradicinėmis dovanomis: joms buvo įteikti raudoni balionai, jaukia akimirka virsiantys šventiški arbatos pakeliai ir popierinės žibuoklės. Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Šarūnas Martinkėnas linkėjo moterims visada išlikti moteriškomis.

„Ši šventė oficialiai pradėta švęsti 1910 metais Kopenhagoje. Moterų judėjimai fiksuojami ir kur kas ankščiau. Juos vaikydavo net policija, bet moterys nebūtų moterys, jei jos neturėtų užsispyrimo. Užtikrintai siekdamos užsibrėžtų tikslų, dabar jos turi ne tik savo šventę, bet pasiekė teisę į darbą, balsavimą, mokslus, išsireikalavo galimybę dėvėti kelnes, jos pradėjo pačios kariauti ir dirbti policijoje. Tai – labai šaunu.  Pasveikindamas norėjau pasidžiaugti jūsų pasiekimais ir pasakyti, kad vis tik smagiausia, kai jūs būnate tikromis moterimis – švelnios, gražios, rūpestingos, linksmos. Linkiu, kad moterys niekada nepamirštų ir savo tikrosios prigimties būti moteriškomis“, –  šypsodamasis kalbėjo Š. Martinkėnas.

Braukė ašaras

Policijos pareigūnai parodė išskirtinį dėmesį senolėms, kurios šiandien meldėsi Jonavos Šv. apaštalo Jono parapijos koplytėlėje vykusiose šv. Mišiose. Joms pasibaigus, ir į koplytėlę užėjus uniformuotiems policijos pareigūnams, ten susirinkusieji negalėjo nuslėpti nuostabos savo veiduose. Didžioji dauguma jų buvo senolės, kurios, matyt, nė negalėjo pagalvoti, kad šiandienos pamaldas vainikuos šypsenų negailintys ir gėlėmis apdovanojantys pareigūnai. Nesunku buvo pastebėti, kad dalis moterų buvo be galo stipriai sujaudintos ir negalėjo tvardyti ašarų.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI