Po šventinės pertraukos – dvi „Jonava-2“ ekipos nesėkmės

Po šventinio laikotarpio savo varžybas toliau tęsia Regionų krepšinio lygos (SIL-RKL) komandos. Dvejas rungtynes A divizione sužaidė ir paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esanti „Jonava-2“ komanda (treneriai A. Kačenauskas ir E. Zinys).

Lietuvos futsal A lyga: laukia atkrintamosios kovos
Seniūnijų sporto žaidynių finalai – Jonavoje
Jaunajam tenisininkui nusišypsojo sėkmė

Jonavos jaunieji krepšininkai ir šįkart taip ir nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą. Patys neradę galimybių rezultatyviai užpulti, „Jonava-2“ ekipa patyrė dvi nesėkmes, kurių viena savo aikštelėje buvo itin skaudi.

Penktadienį jonaviečiai rungtyniavo Akmenėje su SCKK-„Akmenės cementas“ klubu, kuris turnyrinėje lentelėje užima aukštas pozicijas. Nors pirmajame kėlinyje teko vytis aikštelės šeimininkus, kurie buvo nutolę nedideliu taškų skirtumu, bet antrajame ketvirtyje varžovai visiškai perėmė iniciatyvą ir savo persvarą padidino beveik iki dvidešimties taškų.

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai jau nebeleido varžovams didinti apsukų, bet panaikinti esamą taškų deficitą jau nebeįstengė. „Jonava-2“ patyrė nesėkmę rezultatu 63:83 (17:23, 10:20, 18:22, 18:18).

Jonavos komandos gretose Marius Kazlauskas pelnė 11 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Be šio žaidėjo, Matas Baniulis, Šarūnas Reinartas ir Matas Zvicevičius įmetė po 10 taškų.

Šeštadienį „Jonava-2“ krepšininkai rungtyniavo KKSC sporto salėje su Kauno rajono „Omega“ klubu.

Pirmajame kėlinyje vyko lygus žaidimas, o įpusėjus nerezultatyviam ketvirčiui Edvino Neimonto tritaškis net leido jonaviečiams pirmauti 12:8. Nieko blogo nežadėjo ir pusė antrojo kėlinio. Jo viduryje M. Baniulio metimais leido nuo varžovų atsilikti tik minimalia persvara (26:27). Tačiau nuo šio momento svečiai vieną po kito pažėrė rezultatyvias atakas ir po dviejų kėlinių „Omega“ klubas pirmavo 29:40.

Situacija dar labiau pasikeitė po didžiosios pertraukos, kai kauniečiai visiškai pasiuntė į nokdauną aikštelės šeimininkus. Dar trečiajame kėlinyje atsilikimas pasiekė ir trisdešimties taškų ribą, o paskutiniajame ketvirtyje kauniečiai pabaigė triuškinimą. „Jonava-2“ patyrė skaudžią nesėkmę rezultatu 49:95 (13:16, 16:24, 9:26, 11:29).

Šiose rungtynėse Jonavos komandoje rezultatyvumu išsiskyrė tik Š. Reinartas, pelnęs 20 taškų, po 7 pridėjo E. Neimontas bei Elvis Juozaitis.

Kiti A diviziono rezultatai: Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ – Kauno „Atletas-LSU“ 93:92, „Biržai-KKSC“ – „Sūduva-Mantinga-2“ 89:79, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) – Gargždų SC 64:83, Ukmergės „Olimpas“ – Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 89:88, Plungės „Olimpas“ – „Kretinga“ 52:74, Šiaulių KA Saulė-ASKA-„Grafų baldai“ – KK „Trakai“ 59:87, „Omega“ – Kėdainių „SC-Nevėžis“ 67:71, KK „Trakai“ – Ukmergės „Olimpas“ 72:79, „SC-Nevėžis“ – Plungės „Olimpas“ 77:64, Gargždų SC – „Biržai-KKSC“ 106:95, „Kretinga“ – SCKK-„Akmenės cementas“ 87:101.

Po šių rungtynių A diviziono turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai):

1.Gargždų SC                                           17        16        1          1536-1178

2.“Kretinga“                                            17        12        5          1424-1297

3.“Omega“                                             15        11        4          1213-1059

4.SCKK-„Akmenės cementas“           16        11        5          1313-1203

5.“Sūduva-Mantinga-2“                      17        10        7          1430-1377

6.Ukmergės „Olimpas“                        17        10        7          1288-1306

7.Plungės „Olimpas“                           17        9          8          1286-1269

8.LCC tarptautinis universitetas“      15        8          7          1169-1157

9.“SC-Nevėžis“                                      16        8          8          1329-1218

10.Vytauto Didžiojo universitetas“    16        8          8          1150-1169

11.KK „Trakai“                                        17        8          9          1352-1311

12.“Biržai-KKSC“                                  17        8          9          1446-1493

13.“Bangenė-Aivera“                            16        7          9          1214-1232

14.“Atletas-LSU“                                  16        3          13        1191-1332

15.“KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“   16        1          15        1100-1414

16.“Jonava-2“                                       17        1          16        1081-1507

Sausio 13 d., šeštadienį, „Jonava-2“ KKSC salėje rungtyniaus su Plungės „Olimpas“ ekipa. Rungtynių pradžia 16.00 val.