Po pralaimėjimo Kauno klubui, „Achema-KKSC“ grumsis dėl 5-8 vietųPermainingoje dvikovoje "Achema-KKSC" tinklininkėms pritrūko ir sėkmės. Kęstučio Putelio nuotr.

Po pralaimėjimo Kauno klubui, „Achema-KKSC“ grumsis dėl 5-8 vietų

2016-2017 metų Baltijos moterų tinklinio lygoje prasidėjo lemiamų kovų metas. Aštuonios geriausios komandos pateko atkrintamąsias ir kovoja dėl vietos didžiajame ir mažajame finaluose. Pirmosios kovos vyko ne tik Kūno kultūros ir sporto centro salėje, bet ir naujoje Jonavos sporto arenoje.

Sporto klubas „Faiteris“ įvertino 2018-uosius
Treneriams pagerbti – tarptautinis stalo tenisininkų turnyras
Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse – rezultatyvumo rekordas

[foogallery id=“859″]

Būtent pirmosios ant arenos parketo žengė Jonavos „Achema-KKSC“ tinklininkės, kurios reguliariajame sezone užėmė aštuntąją vietą ir ketvirtfinalyje teko grumtis su pirmoje pozicijoje buvusia Kauno „TK Kaunas-ASU“. Galutinis susitikimo rezultatas nepasako būtos atkaklios kovos, nes jau pirmajame sete nugalėtojai išaiškinti prireikė žaisti net iki 31 taško. Apmaudu, tačiau lemiamu momentu sėkmė buvo kauniečių pusėje. Kaip parodė vėlesni įvykiai aikštelėje, žiūrovams tai buvo reto grožio mačas. Lijos Darandovienės treniruojamos Jonavos tinklininkės ir kituose dvejuose setuose tik jų pabaigose turėjo pripažinti Kauno ekipos pranašumą. „Achema-KKSC“ nusileido kaunietėms rezultatu 0:3 (29:31, 23:25, 23:25) ir dabar kovos dėl 5-8 vietų. Tuo tarpu Kauno klubas tęsia kovą dėl medalių.

„Lemiamais momentais, mūsų jaunoms žaidėjoms, kurios pirmą sezoną žengia į startinį šešetą, sudrebėjo ranka. Čia irgi toks žmogiškas faktorius, – aprimus aistroms po rungtynių kalbėjo „Achema-KKSC“ trenerė L. Darandovienė. – Matėsi, kad ir abi komandos jaudinosi, Džiaugiuosi, kad vyko graži kova ir puikių akimirkų buvo suteikta gan gausiai susirinkusiems žiūrovams. Kaip sakoma, sportinė sėkmė myli stipresnes. Mūsų tikslas dabar pakilti iš aštuntos vietos ir pakovoti dėl penktosios vietos“.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse „Jelgava/LU“ (Latvija) 3:0 įveikė Talino „TTU/Tradehouse“ (Estija). Būtent estės ir tapo Jonavos komandos varžovėmis kovoje dėl 5-8 vietų. Į pusfinalius taip pat pateko praėjusių metų lygos nugalėtoja „KohilaVC/E-Service“ (Estija),  kuri 3:1 pranoko Alytaus „Prekyba-Parama“ klubą, o Tartu „TU/Eeden“ (Estija) 3:1 įveikė Dauglipio „VK miLATss“ (Latvija) komandą.

Kovo 4 d., šeštadienį, visos keturios rungtynės bus žaidžiamos Jonavos sporto arenoje:

11.00 val. „Achema-KKSC“ – „TTU/Tradehouse“

13.30 val. „Prekyba-Parama“ – „VK miLATss“

16.00 val. „TK Kaunas-ASU“ – „Jelgava/LU“

18.30 val. „Kohila VC/E-Service“ – „TU/Eeden“

KOMENTARAI