Pirmasis paramos fondo labdaros vakaras – sėkmingasVaikai labai aktyviai dalyvavo visuose konkursuose. Autorės nuotr.

Pirmasis paramos fondo labdaros vakaras – sėkmingas

Tik antrus metus veikiantis, bet atliktais darbais jonaviečiams jau gerai žinomas paramos fondas „Veneris“ Suaugusiųjų švietimo centre surengė savo pirmąjį labdaros vakarą. Jo metu ne tik buvo renkamos aukos rūbų akcijai „Pasidalink savo gerumu“. Įdomių užsiėmimų pasiūlyta mažiesiems šventės dalyviams, smagią nuotaiką kūrė koncertavę vietos kolektyvai ir svečiai.

Jonavoje paminėta Pasaulinė kultūros diena
Dėl mokyklų ir darželių darbo bei laisvų vietų
Automobilyje paliktas šuo įplieskė jonaviečių diskusiją

Susirinkusiuosius pasveikino bei paramos fondo „Veneris“ veiklą pristatė jo įkūrėja ir vadovė Jūratė Cvirkienė.

Pasak jos, fondo pavadinimas lotyniškai reiškia „atėjai“. Atėjai padėti, dovanoti, paprašyti.

Į organizacijos centrą, esantį miesto Darbininkų g. 11, žmonės atveža atlikusius daiktus, o „Veneris“ savanoriai renka informaciją apie tvarkingai gyvenančius nepasiturinčius asmenis, šeimas ir stengiasi joms padėti. Šiuo metu yra užregistruota apie 150 šeimų, kurios laukia, kol žmonės padovanos baldų ir kitų daiktų.

Fondas neseniai Kauno g. 4 atidarė specializuotą centrą „Skruzdėliukas“. Ten suradę sau tinkamą drabužį ar batus, jūs paliksite pasirinkto dydžio auką, kuri rems „Venerio“ veiklą.

Nuo organizacijos įsikūrimo susikaupė nemažai rūbų (jie skaičiuojami jau tonomis), kurių stokojantiems nėra kur išsirinkti. Praėjusių metų birželį buvo surengta akcija Joninių slėnyje. Šįmet prašoma akciją pakartoti, tačiau drabužiams gabenti reikia stiprių, ilgalaikių maišų. Šiam tikslui ir žadama panaudoti vakaro metu suaukotus pinigus.

Po oficialiosios prasidėjo linksmoji vakaro dalis. Vyko piešimo, kiaušinių marginimo, margučių ridenimo varžybos. Kol vaikai jose aktyviai dalyvavo, skambėjo Suaugusiųjų švietimo centro kapelos „Lankesa“ (vadovas Antanas Kirvelevičius) atliekamos melodijos ir dainos.

Vėliau komisija išrinko margiausius, linksmiausius, originaliausius kiaušinius, taip pat linksmiausius, „velykiškiausius“ ir originaliausius piešinius. Nugalėtojams skirtos padėkos, prizai ir prie šventės prisijungusių vaikų kolektyvų muzikiniai ir choreografiniai numeriai. Paramos fondo vadovė J. Cvirkienė dėkinga visiems jiems: Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro ukrainiečių merginų ansambliui (vadovas Andrius Urbonavičius), šokių studijoms – Jonavos pradinės mokyklos „Spinduliui“ ir Raimundo Samulevičiaus progimnazijos „Magijai“ (abiejų vadovė Rima Auglienė), Jonavos politechnikos mokyklos „Non stop“ (vadovė Rita Pilypienė) bei Tomo Vailionio vadovaujamai studijai „Šok ir tu“.

Vakarą vainikavo dainininko Arvydo Vilčinsko pasirodymas. Prie jo prisidėjo mažieji šokėjai.

Nors renginio metu surinkta palyginti kukli suma, tačiau ji bus naudinga įgyvendinant drabužių akciją. O bene svarbiausia, kad šventėje gausybę emocijų ir įspūdžių patyrė vaikai.

KOMENTARAI