Pilietiški žmonės apsaugojo mažamečius iš Vaivadiškių kaimo

Pilietiški žmonės apsaugojo mažamečius iš Vaivadiškių kaimo

Sekmadienį apie 19 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė gyventojų pranešimo, kad socialiniame tinkle „Facebook“ patalpintas vaizdo įrašas, kuriame asmenys prie mažamečių asmenų vartoja alkoholį, keikiasi, užgaulioja vaikus.

Chemikų gatvės bute išžaginta mergina
Nutraukė tyrimą dėl girtavimo prie mažamečių
„VetPet“ apšvarinęs asmuo – gerai žinomas policijos pareigūnams

Į gautą pranešimą nedelsiant reagavę pareigūnai, nustatę vietą, kurioje girtaujama prie mažamečių, naudojamas galimai psichologinis smurtas, nuvykę į Jonavos rajone esantį Vaivadiškių kaimą, sulaikė vaikų tėvą (gim. 1983 m.) (nustatytas 2,66 prom. girtumas) bei motiną (gim. 1989 m.) (nustatytas 2,84 prom. girtumas) ir pristatė į komisariatą.

Vaikai nuvežti į gydymo įstaigą, informuoti Jonavos vaikų teisių apsaugos specialistai.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 3d. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas mažamečiui). Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kauno apskrities pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už jų neabejingumą ir ragina visuomet apie pastebėtus galimai daromus teisės pažeidimus informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112.

KOMENTARAI