Pergalių „Aušrinė-KKSC“ komandai teks palaukti

Pergalių „Aušrinė-KKSC“ komandai teks palaukti

Neseniai vienu metu startavo tiek Lietuvos, tiek ir Baltijos moterų tinklinio čempionatai. Komandos pirmiausia sužaidė susitikimu savo šalyse, o savaitgalį ekipos jau rungtyniavo ir tarpusavyje. Šių metų Baltijos lygoje sumažėjo komandų skaičius iki 8. Lygoje grumsis po tris Lietuvos („Aušrinė-KKSC“, TK „Kaunas-VDU“, „Prekyba-Parama“) ir Latvijos („Jelgava/LLU“, Rygos tinklinio mokykla, Daugpilio VK „miLATss“) komandas bei tik dvi Estijos (Talino „TalTech/Tradehouse“, Tartu „TU/Bigbank“).

Kur nueiti sporto aistruoliams?
Triuškindamos varžoves, jaunosios Jonavos futbolininkės tapo nugalėtojomis
Rajono mažieji šaškininkai – respublikinių varžybų prizininkai

Vyr. trenerės Raimondos Strelkauskaitės asistentės Rositos Nevulytės  vadovaujama „Aušrinė-KKSC“ ekipa viešėjo Latvijoje, kur sužaidė dvejas rungtynes. Tačiau Jonavos tinklininkės namo grįžo ne itin džiaugsmingos, nes teko pripažinti varžovių pranašumą. Pirmajame mače jonavietės susitiko su „Jelgava/LLU“ (treneris Janis Leitis) klubu. Pirmajame sete dominavo Jonavos tinklininkės, bet antrasis vyko taškas į tašką, kurį laimėjo aikštelės šeimininkės. Jos laimėjo ir trečiąjį setą. Itin įspūdingai vyko ketvirtasis setas, kuriame komandos surinko net 66 taškus. Tačiau šį rezultatyvų setą visgi laimėjo latvės, kurios ir šventė galutinę pergalę rezultatu 1:3 (25:17, 2:25, 15:25, 32:34).

Jelgavos komandoje išsiskyrė Liva Sola, pelniusi 21 tašką. Tuo tarpu „Aušrinė-KKSC“ gretose Gabija Kasperavičiūtė pelnė 19, Gerda Grudzinskaitė – 13, Mina Batak ir Rugilė Grudzinskaitė – po 10 taškų.

Antrose išvyko rungtynėse žaista su Rygos tinklinio mokyklos komanda (treneris Andrejs Odinokovs) ir šįkart pralaimėta „sausu“ rezultatu 0:3 (17:25, 17:25, 15:25). Antrajame sete vienu metu jonavietės pirmavo 15:13, bet atkarpą pralaimėjo net 0:7. Taip leido varžovėms laimėti ir antrąjį setą, o trečiajame tik vijosi šeimininkes, bet jau nebeįstengė tai padaryti.

Jonavos ekipos gretose vėl rezultatyviai rungtyniavo G. Kasperavičiūtė, pelniusi 10, Gerda Grudzinskaitė – 6 taškus.

Kiti rezultatai: Rygos tinklinio mokykla (Latvija) – Daugpilio VK „miLATss“ (Latvija) 3:1, Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) – Kauno TK „Kaunas-VDU“ 2:3, Talino „TalTech/Tradehouse“ (Estija) – Alytaus „Prekyba-Parama“ 2:3, „TalTech/Tradehouse“ – TK „Kaunas-VDU“ 3:0, „Jelgava/LLU“ – VK „miLATss“ 0:3, „TU/Bigbank“ – „Prekyba-Parama“ 3:1.

Po antrojo turo kovų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai):

1 TU/Bigbank 4 3 1 11-4 10
2 Rygos tinklinio mokykla 4 3 1 9-4 9
3 VK miLATss 4 3 1 10-7 7
4 TalTech/Tradehouse 4 2 2 8-8 6
5 TK Kaunas-VDU 4 2 2 8-9 6
6 Jelgava/LLU 4 1 3 5-10 4
7 Aušrinė-KKSC 4 1 3 5-9 3
8 Prekyba-Parama 4 1 3 6-11 3

Rezultatyviausių žaidėjų sąraše pirmauja Kamelija Marta Levinska (Rygos tinklinio mokykla), pelniusi 72  tašku. Į pirmąjį dešimtuką patenka ir dvi „Aurinė-KKC“ žaidėjos. Šeštą-septintą vietas dalinasi po 54 taškus pelniusios Gerda Grudzinskaitė ir Gabija Kasperavičiūtė.

Lapkričio 17 d. Jonavos tinklininkės vėl rungtyniaus Latvijoje, Daugpilyje su VK „miLATss“ klubu. Jonavos sporto arenoje „Aušrinė-KKC“ komanda rungtyniaus gruodžio 1-2 dienomis su abejomis Estijos komandomis.

Lietuvos čempionate „Aušrinė-KKSC“ lapkričio 8 d. Kaune susitiks su LSU „Dextera“ komanda, o sporto arenoje jonavietės lapkričio 15 d. varžysis su Gargždų SC ekipa (20.30 val.).

 

KOMENTARAI