Pergalė sutvirtino antrąją pozicijąŠešios pergalės iš eilės suteikė galimybę „Lietavai“ įsitvirtinti pirmaujančiųjų gretose. Arvido Šimulio nuotr.

Pergalė sutvirtino antrąją poziciją

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos Kauno regiono pirmenybėse rungtyniaujanti Jonavos „Lietava“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Aurimas Mockus) jau žaidė septynerias rungtynes. Iki pirmojo rato pabaigos beliko du mačai.

Antrosios vietos apdovanojimai – „Aušrinė-Titmaras“ tinklininkių rankose
Prasidėjusiose futbolo mėgėjų pirmenybėse – triuškinantys rezultatai
Kovas pradeda ir „Lietava“

Septintojo turo rungtynės su FK „Garliava“ vyko Jonavos kūno kultūros ir sporto centro stadiono dirbtinės dangos aikštelėje. Šiame susitikime Jonavos komandai negalėjo padėti atakų lyderis Gvidas Juška. „Lietavai“ šįkart teko dėti visas pastangas, kad į savo sąskaitą įsirašytų dar vieną pergalę. Baigiantis pirmajam kėliniui, pirmieji pasižymėjo Garliavos ekipos futbolininkai.

Po pertraukos jonaviečiai sugebėjo išnaudoti varžovų klaidas. Nors 65 min. Ignui Keliauskui nepavyko realizuoti skirto 11 m baudinio, tačiau iki to per trumpą laiką Jonavos futbolininkai dukart įveikė garliaviškių vartininką. Abu kartus tai padaryti privertė Valentinas Česnovičius (51 bei 58 min.). „Lietava“ iškovojo šeštąją pergalę iš eilės rezultatu 2:1 (0:1).

„Lietavos“ sudėtis: Andrius Skorupskas, Darius Regelskis, Martynas Stankevičius, Martynas Stirbys, Aurimas Mockus, Paulius Kvedaravičius, Modestas Gabulas, Albertas Ramonas, Žymantas Tumėnas, Ruslanas Fiodorovas, Denisas Šichranovas, Justas Ulickas, Gytis Janonis, I. Keliauskas, Benas Padvaiskas, Skirmantas Malinauskas, V. Česnovičius.

Kiti rezultatai: Kauno „Parabelis“ – „Prienai“ 0:6, Raseinių „Danspin“ – FK „Kaunas“ 0:3, FK „Kėdainiai“ – „Prienai“ 2:4, „Garliava“ – FK „Kaunas“ 1:5, FK „Kaunas“ – „Parabelis“ 11:0, „Kėdainiai“ – Raseinių „Danspin“ 3:0, „Parabelis“ – FK „Kėdainiai“ 2:9, „Hegelmann Litauen B“ – „Prienai“ 2:2, „Prienai“ – FK „Garliava“ 4:1, „Danspin“ – „Parabelis“ 3:1.

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja G. Juška, pelnęs  18 įvarčių, V. Česnovičiaus sąskaitoje  – 5 įvarčiai.