Per trejas rungtynes – keturi šešetai

Sekmadienį 2018-2019 metų Jonavos rajono salės futbolo pirmenybėse sužaistos trejos antrojo turo rungtynės. Įdomiausia, kad net keturios ekipos įmušė po šešis įvarčius. Per šiuos mačus buvo pelnytas 31 įvartis. Po antrojo turo ėmė ryškėti šio sezono lyderiai.

Įspūdingas Lietuvos žvejų pasiekimas – trečioji vieta pasaulio čempionate
Jonavos arenoje vyks UEFA futsal Čempionų lygos atrankos turnyras
Nesėkmingos „Achema-KKSC“ komandos išvykos

Visgi, laimėjusios komandos išvargo pergales paskutinėmis susitikimų minutėmis. Tik paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis pasipylė gausybė varčių tarp „Klevo“ ir „2003“ ekipų. Iš pradžių jaunieji futbolininkai sumušė du varčius (N. Semionovas) ir pirmavo 2:0, 3:1. Tačiau A.  Ramonas paskutinę minutę sugebėjo atstatyti pusiausvyrą, o prasidėjus antrajam kėliniui – net ir persvėrė rezultatą. Vėliau M. Ladauskas įtvirtino persvarą. Nors jaunieji futbolininkai įvarčiu dar mėgino pakreipti vykių eigą, bet galutinį tašką baigiantis susitikimui padėjo D. Šichranovas ir „Klevas“ laimėjo antrąsias rungtynes iš eilės rezultatu 6:4.

Savo varžovams rimtai pasipriešino ir jaunesni „2003“ futbolininkai. Prieš „Vetrolitą-ISG“ taip pat pirmavo, bet pastarieji daugiausia M. Legačinsko vedami (šis pelnė tris įvarčius), susitikimo pabaigoje palaužė jaunimą rezultatu 6:3.

Paskutinėse dienos rungtynėse pasipylė įvarčių gausa. „Žaibo kirtis“ sužaidė pirmąsias pirmenybių rungtynes ir mačo eigoje daugiau nei užtikrintai 5:2 pirmavo prieš „Gaschemą“. K. Leonovičiaus ir D. Šašmurino pelnyti keturi įvarčiai nubloškė varžovus, bet šie nesudėjo ginklų. 44 min. jie atsiliko 3:6, o dar iš aikštės buvo pašalintas D. Ruckis. Visgi, šioje situacijoje, mažumoje įstengė netgi pelnyti įvartį. Per paskutines dvi minutes „Gaschemos“ žaidėjai pakilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo išplėšti rezultatyvias lygiąsias rezultatu 6:6.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičiu, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

Varžybų statistika

4.„Klevas“ – „2003“                           6:4 (3:3)

12 23 Jonavos sporto arena. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 19 min. N. Semionovas 0:1, 21 min. N. Semionovas 0:2, 22 min. R. Fiodorovas 1:2, 23 min. D. Daunoravičius 1:3, 24 min. E. Jakubėlis (į savo vartus) 2:3, 25 min. A. Ramonas 3:3, 26 min. A. Ramonas 4:3, 32 min. M. Ladauskas 5:3, 47 min. D. Daunoravičius 5:4, 50 min. D. Šichranovas 6:4.

5.„Vetrolita-ISG“ – „2002“ 6: 3 (3:2)

Įvarčiai: 2 min. P. Ambrulevičius 1:0, 12 min. D. Šimonėlis 1:1, 16 min. D. Kiškis 1:2, 18 min. M. Legačinskas 2:2, 19 min. P. Osauskas 3:2, 38 min. J. Radzevičius 3:3, 39 min. P. Ambrulevičius 4:3, 41 min. M. Legačinskas 5:3, 44 min. M. Legačinskas 6:3.

Įspėtas: 32 min. G. Perednis („Vetrolita-ISG“).

6.„Gaschema“ – „Žaibo kirtis“ 6:6 (2:3)

12 23 Jonavos sporto arena. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 10 min. P. Vizbaras 1:0, 18 min. D. Šašmurinas 1:1, 20 min. D. Suslavičius 2:1, 21 min. K. Leonovičius 2:2, 21 min. K. Leonovičius 2:3, 26 min. D. Šašmurinas 2:4, 35 min. L. Autukas 2:5, 40 min. V. Rimavičius 3:5, 43 min. A. Joskaudas 3:6, 45 min. D. Suslavičius 4:6, 48 min. P. Vizbaras 5:6, 50 min. P. Kvedaravičius 6:6.

Įspėti: 38 min. J.Radzevičius („Gaschema“), 41 min. D. Šašmurinas, 44 min. O. Maželis, 46 min.  K. Leonovičius ir 47 min. R. Margelis (visi – „Žaibo kirtis“).

Pašalintas iš aikštės: 44 min. D. Ruckis („Gaschema“).