Pavogtas arklys iš vieno rajono keliavo į kitąAsociatyvi nuotr.

Pavogtas arklys iš vieno rajono keliavo į kitą

Rugsėjo 24 d. apie 5.30 val. Jonavos r., Kulvos sen., vyras (gim. 1970 m.) pasigedo ganykloje buvusio arklio. Pastebėjęs įvykdytą vagystę savininkas nedelsiant kreipėsi į policijos pareigūnus, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Kaip aiškėja, vagystė galėjo būti įvykdyta nakties metu.

Moters kieme padegė automobilį
Angelų sargų metų derlius: Jonavos rajonas tampa saugesnis
Mušėsi girti sutuoktiniai

Tą patį rytą, 5.10 val., dar iki nukentėjusysis kreipėsi į policijos pareigūnus dėl pavogto arklio, kelyje Panevėžys – Aristava – Sitkūnai dirbę pareigūnai 64-ame kilometre patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot Boxer“.

Patikrinimo metu automobilyje buvo rastas arklys. Automobilį vairavo vyras (gim. 1972 m.), kuris sustabdžiusiems pareigūnams paaiškino, kad Kaune jį paėmė du nepažįstami vyrai, atsivežė į Jonavą, iš kur jis automobilį „Peugeot Boxer“ su jame buvusiu arkliu turėjo nuvairuoti į Kauno rajoną.

Tiek vairuotojas, tiek ir arklys, kuris, kaip paaiškėjo, buvo pavogtas Jonavos rajone, buvo pristatyti į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatą. Po pietų gyvūnas jau buvo grąžintas savininkui.

Ikiteisminis tyrimas dėl vagystės toliau tęsiamas. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija

KOMENTARAI